środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Zatrzymali trzech poszukiwanych. Jeden ma na koncie przestępstwa na tle seksualnym

2014-05-15 13:02:42 (ost. akt: 2014-05-15 13:08:09)

Zatrzymano trzech poszukiwanych. 20-letni Bogusław W. ma do odbycia karę 3 lat pozbawienia wolności za przestępstwa na tle seksualnym, Krzysztof T., 2 miesiące za niestosowanie się do orzeczonego zakazu sądowego, kradzież z włamaniem oraz inne przestępstwa, natomiast Daniel J. nie powrócił z przepustki do ośrodka wychowawczego. 


Wczoraj, tj. w środę 14 maja, dzielnicowy z komisariatu policji w Suszu zatrzymał mężczyznę. Był poszukiwany na podstawie zarządzenia ustalenia miejsca pobytu i osadzenia w zakładzie karnym wydanym przez sąd. Policjant poinformował 20 - letniego Bogusława W., że ma do odbycia karę 3 lat pozbawienia wolności za przestępstwo na tle seksualnym. Mężczyzna nie stawiał oporu podczas zatrzymania. Trafił już do zakładu karnego na najbliższe 3 lata.

Do kolejnego zatrzymania doszło w gminie Susz. Tam funkcjonariusze zapukali do drzwi jednego z mieszkań. Sprawdzili, czy przebywa tam poszukiwany 24-latek, który nie stawiał się do sądu na rozprawy. Skutkiem tego było wydanie przez sąd zarządzenia ustalenia miejsca pobytu i osadzenia w zakładzie karnym Krzysztofa T. Okazało się, że mężczyzna był w domu. Policjanci odwieźli go do zakładu karnego gdzie spędzi najbliższe dwa miesiące za niestosowanie się do orzeczonego zakazu sądowego, kradzież z włamaniem oraz inne przestępstwa.

Natomiast lubawscy policjanci zatrzymali poszukiwanego 14-latka, który nie powrócił z przepustki do ośrodka wychowawczego. Okazało się, że jest w domu. Za nieletnim Sąd Rejonowy Wydział Rodzinny i Nieletnich w Iławie wydał nakaz zatrzymania i doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, do którego 14-latek nie powrócił z przepustki.
Chłopak został przekazany opiekunom z ośrodka.

red. mr
Źródło: KPP Iława
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages