Niedziela, 17 grudnia 2017. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Suska Gala Sportu — zobacz zdjęcia, poznaj nagrodzonych i wyróżnionych

2014-10-27 20:29:01 (ost. akt: 2014-10-27 21:40:25)

W hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II odbyła się Suska Gala Sportu, na której sportowcy z gminy Susz zostali uhonorowani przez burmistrza Krzysztofa Pietrzykowskiego pamiątkowymi statuetkami. Zobacz listę sportowców, którzy godnie reprezentowali suski sport.

Podczas trwania Gali zaprezentowano dokonania poszczególnych zawodników oraz stowarzyszeń. Uroczystość poprowadził wieloletni działacz sportowy oraz maratończyk Andrzej Szysler. W przerwie zawodniczki i zawodnicy KS Piechotka Team Susz urozmaicili swoim występem Suską Galę Sportu. Prezentowali medale i umiejętności nabyte podczas treningów.

Na koniec burmistrz podziękował wszystkim uczestnikom za promowanie gminy Susz na wszelkich arenach sportowych i życzył dalszych sukcesów.



Wśród nagrodzonych podczas Suskiej Gali Sportu znaleźli się:
Mateusz Wiśniewski, Sylwek Maśka, Piotr Puwalski, Adrian Laskowski, Mariusz Michałowski (piłkarze Unii Susz) — wszyscy wymienieni otrzymali podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w piłce nożnej
Jarosław Płoski, podziękowanie za całokształt działań trenerskich w KS Unia Susz w roku 2014
Bożena Jakielska — podziękowanie za wsparcie medyczne KS Unia Susz
Krzysztof Bączek — podziękowanie za wsparcie finansowe KS Unia Susz
Adrianna Topolewska — podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w piłce siatkowej
Dla zespołu Orzeł Ulnowo podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w piłce nożnej
Paulina Czaplińska, Ada Łaszkiewicz, Robert Miśkiewicz, Bartosz Stańczyk, Michał Stańczyk, Paweł Wawer, Mateusz Leński, Piotr Pawlik, Michał Suski, Paweł Koper, Kornel Borecki (wszyscy KS Piechotka Team) — wszyscy otrzymali podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w sztukach walki
Jarosław Piechotka — podziękowanie za całokształt działań trenerskich w roku 2014
Kacper Komorowski — podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w tenisie stołowym
Jakub Kacprzak — podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w tenisie stołowym
Marian Górny — podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w triathlonie oraz biegach
Kamila Lulińska — podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w triathlonie oraz biegach
Aleksandra Demczuk — podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w wioślarstwie
Karol Kaliś — podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w biegach
Karol Kaczmarczyk — podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w triathlonie oraz biegach
Natalia Nikel — podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w triathlonie
Mariusz Biskupski — podziękowanie dla najlepszego zawodnika Gminy Susz w triathlonie
Maciej Sztuka — podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w tenisie stołowym
Kamil Jarzembowski — podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w tenisie stołowym
Mariusz Safianowski — podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w tenisie stołowym
Patryk Wojciechowski — podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w tenisie stołowym
Andrzej Szczegielniak — podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w tenisie stołowym
Adrian Dorociak — podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w tenisie stołowym
Jakub Suliński — podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w tenisie stołowym
Patryk Suliński — podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w tenisie stołowym
Dla drużyny Zespołu Szkół w Suszu podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w rozgrywkach piłki siatkowej dziewcząt
Dla drużyny Zespołu Szkół w Suszu podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w rozgrywkach piłki halowej chłopców
Angelika Netter — podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w tenisie stołowym
Agnieszka Łukasik — podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w tenisie stołowym
Dla drużyny CSiR Pałac Kamieniec podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w piłce siatkowej
Dawid Suski — podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w piłce siatkowej
Załoga Jachtu Retman — podziękowanie za godne reprezentowanie Gminy Susz w regatach żeglarskich

red.
ilawa@gazetaolsztynska.pl


Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages