Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Suskie zawody uznane za najlepiej zorganizowaną imprezę triathlonową w Polsce

2014-11-25 10:48:15 (ost. akt: 2014-11-25 10:56:46)

Od zorganizowanych na początku lipca zawodów triathlonowych minęło kilka miesięcy jednak echo sukcesu organizacyjnego rozbrzmiewa do dziś. Susz Triathlon uznano za najlepiej zorganizowane zawody triathlonowe w Polsce w kategorii „dystans olimpijski i krótszy”.

Podczas organizowanej przez Akademię Triathlonu uroczystej gali pod nazwą Lotto Night of the Year ogłoszono laureatów konkursów podsumowujących mijający sezon triathlonowy.
 Poszczególne kategorie konkursu były oceniane przez pięćdziesięciu ekspertów, organizatorów imprez triathlonowych a także zawodników.
 Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w oczach szerokiego grona ludzi związanych z polskim triathlonem Susz Triathlon 2014 uzyskał miano najlepiej zorganizowanych zawodów triathlonowych w Polsce w kategorii „dystans olimpijski i krótszy”. Cieszymy się, że pokonaliśmy tak dobrze zorganizowane zawody jak Beko Ełk Triathlon i Elemental Triathlon Olsztyn.


Decyzja jurorów podkreśla słuszność obranego w ostatnich latach kierunku organizacyjnego, który ma na celu ciągły rozwój suskiego triathlonu.

— Jesteśmy pełni satysfakcji, że nasze zawody po raz kolejny zostały wyróżnione i dlatego z radością już dziś zapraszamy na przyszłoroczny Susz Triathlon 2015, który odbędzie się w dniach 26 - 28 czerwca 2015 r. - mówi Krzysztof Pietrzykowski, burmistrz Susza.


Źródło: UMiG Susz
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages