Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Suszanin na Halowych Mistrzostwach Polski Weteranów

2015-03-03 09:00:00 (ost. akt: 2015-03-02 14:23:22)
Andrzej Szysler z Susza od lat jest miłośnikiem lekkoatletyki. Na co dzień pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Suszu

Andrzej Szysler z Susza od lat jest miłośnikiem lekkoatletyki. Na co dzień pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Suszu

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne zawodnika

W Toruniu odbyły się XXIV Halowe Mistrzostwa Polski Weteranów w LA. Zawodnik z Susza Andrzej Szysler startował na dystansie 800 m. w kat. wiekowej 55- 59 lat. i uplasował się na czwartym miejscu. A więc pudło było blisko.

Andrzej Szysler start w Toruniu uważa za udany, mimo braku medalu.
— Do medalu trochę zabrakło, ale było fajnie! Pierwszy start na zawodach rangi mistrzowskiej uważam za udany. Teraz zostało cztery tygodnie do Halowych Mistrzostw Europy Weteranów Lekkiej Atletyki, które odbędą się w dniach 23-28.03.2015 roku w Toruniu. Muszę trochę potrenować do startu na 1500 m - mówi sportowiec.

Trzymamy kciuki za start w kolejnych zawodach. Tym razem rangi europejskiej. Znam osobiście Andrzeja, który na co dzień jest nauczycielem wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Suszu. Jest wielkim miłośnikiem lekkoatletyki. Biega codziennie, specjalizuje się w biegach na średnich i długich dystansach. Bierze udział także w maratonach. Dzięki uprzejmości zawodnika możemy zaprezentować kilka fotek z imprezy w Toruniu.

Wiesław Raczkowski


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages