środa, 26 września 2018. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Konkurs na najlepszą strefę kibica Susz Triathlon 2015

2015-05-07 11:04:56 (ost. akt: 2015-05-07 11:16:52)

Autor zdjęcia: www.susz.pl

Wraz z jednym ze sponsorów zawodów triathlonowych w Suszu, marką Jan Niezbędny chcielibyśmy zaprosić wszystkich kibiców do ciekawej zabawy podczas Susz Triathlon 2015.

Wiedząc o tym, jak ważny dla wszystkich zawodników biorących udział w suskich zawodach jest żywiołowy doping postanowiliśmy go jeszcze wzmocnić. A zrobimy to dzięki konkursowi na przygotowanie i przeprowadzenie najciekawszego dopingu podczas dwóch dni zawodów, który nosi nazwę „Kibicuj z Janem Niezbędnym”.

Do konkursu zapraszamy zorganizowane grupy kibiców (minimum 6 osób), które zechcą przez dwa dni towarzyszyć na trasie biegowej uczestnikom Susz Triathlon podczas startów na dystansie długim oraz sprinterskim. Jako, że maksymalnie zgłoszonych może być 10 grup o tym, które grupy wezmą udział w konkursie zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Oddzielną kategorią w konkursie jest doping na trasie kolarskiej, bowiem do niego zapraszamy również zorganizowane grupy kibiców, ale z poszczególnych miejscowości, przez które przebiegać będzie trasa kolarska.

W jednym i drugim przypadku do wygrania jest 1000 zł ufundowane przez markę Jan Niezbędny. Pozostałe drużyny zgłoszone do konkursu mogą liczyć na pamiątkowe dyplomy oraz gadżety ufundowane przez organizatorów zawodów oraz sponsora konkursu.

O tym, która grupa zwycięży zdecydują Ci, którzy najbardziej liczą na wsparcie, czyli zawodnicy Susz Triathlon. Każdy zawodnik będzie mógł wytypować jedną grupę z trasy kolarskiej i biegowej, na którą odda swój głos a suma głosów zdecyduje o końcowej kolejności. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Na stronie internetowej http://www.susz.pl/ do pobrania jest regulamin i karta zgłoszeń.

źródło: www.susz.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages