Poniedziałkowe derby na remis, Czarni — Unia 1:1. ZOBACZ ZDJĘCIA

2015-08-05 10:30:56(ost. akt: 2015-08-05 10:51:36)

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

Ostatni mecz sparingowy beniaminka okręgówki Czarnych Rudzienice oraz beniaminka czwartej ligi suskiej Unii przed inauguracją rozgrywek.
Czarni Rudzienice – Amex Bączek Unia Susz 1:1 (1:0)
1:0 — Wrześniak (35), 1:1 — Kowalczyk (60 min, karny)

CZARNI: P. Osasiuk — Zakierski, K. Osasiuk, Szpadkiewicz, Szymański, K. Wrześniak, Kulkowski, Dedek, Szulc, Grala, Murawski, oraz Tadajewski, Gawłowski, Rykaczewski, A. Wrześniak, Trzaska
UNIA: Puwalski — Budziński (Mazurowski), Wiśniewski, Rakowski, Meler, Luliński, Olszewski, Staniec, Meller, Laskowski. W drugiej połowie zagrali: Jędrzejewski, Górski, Maśka, Kowalczyk, Hanas, Laskowski, Kozłowski, Karczewski, Strączek

Niby drużyny grają w innych klasach, to jednak na boisku był to równorzędny pojedynek. Czarni bardzo śmiało atakowali bramkę rywala i w 35 minucie objęli niespodziewanie prowadzenie z czwartoligowcem. Unia nie potrafiła sforsować obrony Czarnych.

W drugiej części spotkania Amex Bączek Unia Susz zagrała mocniejszym składem i doprowadziła do wyrównania. Gol padł z rzutu karnego. Unia miała pod bramką przeciwnika sporo problemów, nie potrafiła wykończyć akcji. Trener Jarosław Płoski będzie miał przez najbliższe dni sporo pracy by odpowiednio ustawić suską ekipę na mecz z dość solidnym Motorem Lubawa. Inauguracja sezonu piłkarskiego w Suszu w sobotę o godzinie 15.00, Unia zagra z Motorem.