środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Policjanci z Susza otrzymali nowy radiowóz

2015-11-24 09:33:24 (ost. akt: 2015-11-24 09:57:24)

Policjanci Komisariatu Policji w Suszu otrzymali nowy oznakowany radiowóz, który został zakupiony dzięki dofinansowaniu Urzędu Gminy i Miasta Susz, Nadleśnictwa w Suszu oraz środkom z budżetu Komendy Głównej Policji. Pojazd już wspomaga służbę suskich funkcjonariuszy.

Przed Urzędem Gminy i Miasta Susz odbyła się oficjalna prezentacja nowego radiowozu zakupionego dla policjantów komisariatu policji w Suszu. Samochód, który kosztował blisko 85 tys. zł został sfinansowany w części przez samorząd Susza, który przeznaczył na ten cel 40 tys. zł oraz Nadleśnictwo Susz. Pozostałe środki pochodziły z budżetu Komendy Głównej Policji.
W prezentacji pojazdu uczestniczył burmistrz Gminy i Miasta Susz Krzysztof Pietrzykowski, ksiądz proboszcz Dariusz Kułakowski, Nadleśniczy Nadleśnictwa Susz Jacek Karczewski, komendant powiatowy policji w Iławie insp. Krzysztof Konert, pierwszy zastępca komendanta powiatowego policji w Iławie podinsp. Waldemar Jackowski, komendant komisariatu policji w Suszu – nadkom. Joanna Soboczyńska. Zakupiony samochód i przekazane latarki wspierać będą codzienną służbę suskich funkcjonariuszy w zakresie patrolowania terenu miasta i gminy Susz, co umożliwi szybszą reakcję i dojazd na miejsce interwencji.

Insp. Krzysztof Konert w swoim wystąpieniu podziękował Burmistrzowi Gminy i Miasta Susz oraz Nadleśniczemu Nadleśnictwa Susz za okazaną pomoc i wsparcie na rzecz poprawy lokalnego bezpieczeństwa. Dofinansowanie zakupu samochodu nie jest jedynym tego przykładem. W tym roku, a także w latach ubiegłych, z budżetu samorządu przekazane zostały środki finansowe na realizację dodatkowych służb policyjnych na terenie miasta i gminy Susz, a policjanci otrzymali również wsparcie w postaci sprzętu biurowego, komputerowego oraz fotograficznego, który na co dzień usprawnia pracę komisariatu.
Tego typu inicjatywy świadczą o bardzo dobrej współpracy z policją i zaangażowaniu samorządu we wspólne działania na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

(JK/TM)

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Hildegarda. #1864730 | 164.126.*.* 24 lis 2015 12:15

    A co porabia tam ten katolicki Odyniec czyżby swiecił nowy radiowoz,pytanie za jaką kwotę i kto za to płacił.!!!!!??cyb

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages