środa, 26 września 2018. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Młode Talenty z Susza walczyły w turnieju Kronen Cup

2015-12-02 09:45:17 (ost. akt: 2015-12-02 10:18:58)
Rywalizacja w duchu fair-play, doping grup kibiców z różnych miast i wyrównany poziom turnieju sprawiły, że całe zawody można ocenić jako bardzo udane

Rywalizacja w duchu fair-play, doping grup kibiców z różnych miast i wyrównany poziom turnieju sprawiły, że całe zawody można ocenić jako bardzo udane

Autor zdjęcia: archiwum organizatorów

W hali Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Kronen Cup, w którym wzięli udział chłopcy z rocznika 2006 i młodsi.

W rozgrywkach brało udział 10 drużyn piłkarskich z Susza, Prabut, Lubawy, Tczewa i Olsztyna. Gospodarzem zawodów był zespół Młode Talenty na co dzień trenujący w Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu.

W ciągu całego turnieju młodzi piłkarze rozegrali najpierw w dwóch grupach, a później w spotkaniach finałowych 25 meczów po 12 minut każdy. Finałowe spotkanie zwyciężył i tym samym triumfatorem całego turnieju został zespół Wojtas Prabuty. Na zakończenie wyróżniono również najlepszego strzelca, bramkarza oraz nieliczne dziewczęta grające w zespołach. Wszystkie rywalizujące drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, a każdy zawodnik biorący udział w rozgrywkach dostał upominki ufundowane przez firmę Kronen i Nadleśnictwo Susz.



Rywalizacja w duchu fair-play, doping grup kibiców z różnych miast i wyrównany poziom turnieju sprawiły, że całe zawody można ocenić jako bardzo udane. Tym bardziej, że nie brakowało meczów z licznymi bramkami i nieoczekiwaną dramaturgią. Podczas turnieju odbył się również kiermasz ciast przygotowanych przez rodziców suskiej drużyny.

Organizatorem turnieju było Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu przy wsparciu szkółki piłkarskiej Młode Talenty z Susza i firmy Kronen.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages