Poniedziałek, 27 marca 2017. Imieniny Ernesta, Jana, Marka

Suska Gala Sportu 2015 — zobacz zdjęcia, poznaj wyróżnionych sportowców, trenerów i działaczy

2015-12-14 12:46:20 (ost. akt: 2015-12-14 13:03:03)
To tylko część nagrodzonych sportowców, trenerów i działaczy z miasta i gminy Susz

To tylko część nagrodzonych sportowców, trenerów i działaczy z miasta i gminy Susz

Autor zdjęcia: CSiR Susz

W piątek 11. grudnia w hali Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu odbyła się Gala Sportu, podczas której nagrodzono i uhonorowano najlepszych reprezentantów z miasta i gminy Susz. A w tym roku było kogo nagradzać...

Na Suską Galę Sportu przybyły wyróżnione osoby, drużyny oraz mieszkańcy miasta i gminy Susz, hala wypełniona została do ostatniego miejsca. Nagrody wręczali burmistrz Krzysztof Pietrzykowski oraz zastępca burmistrza Zdzisław Zdzichowski. Galę prowadził dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu Jarosław Piechotka.

Wyróżnione osoby zostały nagrodzone statuetkami, zaś najlepsze osoby w Pierwszym Plebiscycie na Zawodnika, Działacza oraz Trenera Roku 2015, nagrodzono Złotymi Różami. W przerwie Gali zaprezentowała się grupa żaków Unii Susz trenowana przez Kamila Jędrzejewskiego, która uczestniczyła w pokazowym treningu.



WYRÓŻNIONE OSOBY - ZAWODNIK:
Aleksander Kowalczyk - KS Unia Susz
Andrzej Szczegielniak - SKS Amator Susz
Andrzej Szysler - LUKS Magma Susz
Angelika Netter - SKS Amator Susz
Bartek Stańczyk - Piechotka Team Susz
Dawid Suski - CSiR Pałac Kamieniec
Hubert Jurkiewicz - Piechotka Team Susz
Ireneusz Borkowski - UKS Orzeł Ulnowo
Jacek Sobucki - UKS TRS Susz
Jakub Kacprzak - SKS Amator Susz
Kamil Jarzębowski - SKS Amator Susz
Kamila Lulińska - UKS TRS Susz
Karol Kaczmarczyk - UKS TRS Susz
Karol Kaliś - UKS TRS Susz
Katarzyna Demko - KS Tęcza Kamieniec
Kornel Borecki - Piechotka Team Susz
Krystian Staniec - KS Unia Susz
Krzysztof Dębski - KS Dęby
Maciej Wilczak - UKS Orzeł Ulnowo
Marcin Szpindler - CSiR Pałac Kamieniec
Mariusz Augustyniak - UKS TRS Susz
Mateusz Leński - Piechotka Team Susz
Mateusz Wiśniewski - KS Unia Susz
Michał Stańczyk - Piechotka Team Susz
Michał Suski - Piechotka Team Susz
Natalia Nikel - UKS TRS Susz
Patrycja Siemianowska - KS Tęcza Kamieniec
Paulina Czaplińska - Piechotka Team Susz
Paweł Bieńkowski - KS Unia Susz
Paweł Koper - Piechotka Team Susz
Paweł Maziński - KS Dęby
Piotr Misiak - UKS Orzeł Ulnowo
Piotr Pawlik - Piechotka Team Susz
Radosław Połeć - UKS Orzeł Ulnowo
Robert Miśkiewicz - Piechotka Team Susz
Sebastian Suski - CSiR Pałac Kamieniec
Sławomir Zaremba - MTB
Stefan Tomczyk - UKS TRS Susz
Wojciech Wawer - CSiR Pałac Kamieniec
Zbigniew Dębski - KS Dęby
Damian Siemianowski - SKS Amator Susz
Mariusz Safianowski - SKS Amator Susz
Damian Ostrowski - SKS Amator Susz

WYRÓŻNIONE OSOBY - TRENER
Andrzej Szczegielniak - SKS Amator Susz
Andrzej Szysler - LUKS Magma Susz
Daniel Szczepański - KS Tęcza Kamieniec
Jarosław Chodowiec - CRSiW Młode Talenty Susz
Jarosław Piechotka - Piechotka Team Susz
Jarosław Płoski - KS Unia Susz
Kamil Jędrzejewski - KS Unia Susz
Karol Kaliś - UKS TRS Susz
Krzysztof Furmański - CRSiW Młode Talenty Susz
Mariusz Biskupski - UKS TRS Susz
Mariusz Gąsior - KS Unia Susz
Marzena Pietroczuk - CSiR Pałac Kamieniec
Radosław Połeć - UKS Orzeł Ulnowo
Zbigniew Wasilewski - Volley Wasyl Susz

WYRÓŻNIONE OSOBY - DZIAŁACZ
Andrzej Szysler - LUKS Magma Susz
Daniel Szczepański - KS Tęcza Kamieniec
Dariusz Dańczyszyn - SKS Amator Susz
Mariusz Stańczyk - Piechotka Team Susz
Marcin Piotrowicz - UKS Orzeł Ulnowo
Paweł Młynarczyk - UKS TRS Susz
Piotr Zdzichowski - CSiR Pałac Kamieniec
Przemysław Czapliński - Piechotka Team Susz
Sławomir Jurkiewicz - Piechotka Team Susz
Stanisław Adameczek - SKS Amator Susz
Stefan Tomczyk - UKS TRS Susz
Waldemar Szczegielniak - KS Unia Susz
Daniel Szul - sędzia piłkarski
Marcin "Juta" Tomczyk - wierny kibic

WYRÓŻNIENIA DRUŻYNOWE:
Szkoła Podstawowa w Babiętach Wielkich
Szkoła Podstawowa Jawtach Wielkich
Publiczna Szcześcioletnia Szkoła Podstawowa im. Józefa Bema w Suszu - opiekunowie Andrzej Szczegielniak, Małgorzata Ruszkiewicz, Jakub Wierzchowski
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu - opiekun Katarzyna Sztajnborn
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Piotrkowie
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lubnowych
Publiczne Gimnazjum im. Kawalerii Polskiej w Suszu
Zespół Szkoł im. Ireny Kosmowskiej w Suszu - opiekunowie Lilianna Masna, Andrzej Szysler
Volley Wasyl - trener Zbigniew Wasilewski
CSiR Pałac Kamieniec - trener Marzena Pietroczuk
Tęcza Kamieniec - trener Daniel Szczepański
Orzeł Ulnowo - grupa Orlik - trener Ireneusz Borkowski
Orzeł Ulnowo - trener Radosław Połeć
CRSiW Młode Talenty Susz - trenerzy Jarosław Chodowiec, Krzysztof Furmański
KS Unia Susz - grupa Żak - trener Kamil Jędrzejewski
KS Unia Susz - grupa Trampkarz - trener Jan Hoppe
KS Unia Susz - grupa Junior Młodszy - trener Mariusz Gąsior
KS Unia Susz - trener Jarosław Płoski

WYNIKI PLEBISCYTU PRZEPROWADZONEGO PRZED GALĄ SPORTU (pierwsze trójki)

ZAWODNIK ROKU
1. Karol Kaczmarczyk - UKS TRS Susz - 1318 głosów
2. Mariusz Augustyniak - UKS TRS Susz - 808 głosów
3. Dawid Suski - CSiR Pałac Kamieniec - 617 głosów

TRENER ROKU
1. Zbigniew Wasilewski - Volley Wasyl - 993 głosy
2. Jarosław Piechotka - Piechotka Team Susz - 884 głosy
3. Marzena Pietroczuk - CSiR Pałac Kamieniec - 716 głosów

DZIAŁACZ ROKU
1. Daniel Szczepański - KS Tęcza Kamieniec - 448 głosów
2. Marcin Stańczyk - Piechotka Team Susz - 403 głosy
3. Piotr Zdzichowski - CSiR Pałac Kamieniec - 390 głosów

red. zico
ilawa@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages