środa, 26 września 2018. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

NASZA AKCJA: Dzieci ze szkół z gminy Susz dzięki firmie Amex-Bączek otrzymały śniadaniowe pudełeczka

2015-12-25 11:34:04 (ost. akt: 2015-12-23 13:53:02)
Pudełeczka śniadaniowe otrzymali m.in. uczniowie I klasy szkoły podstawowej w Babiętach Wielkich. Tu z nauczycielką Aliną Czarnecką oraz z przedstawicielkami firmy Amex Baczek, Malwiną Laskowską i Beatą Kwiatkowską

Pudełeczka śniadaniowe otrzymali m.in. uczniowie I klasy szkoły podstawowej w Babiętach Wielkich. Tu z nauczycielką Aliną Czarnecką oraz z przedstawicielkami firmy Amex Baczek, Malwiną Laskowską i Beatą Kwiatkowską

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Dokładnie sto pudełeczek rozdaliśmy uczniom szkół podstawowych z gminy Susz w ramach naszej akcji "Nie zapomnij o drugim śniadanku". Ich sponsorem była firma mocno związana z tym terenem, czyli Amex Bączek.

To już kolejny rok, gdy odwiedzamy szkoły z powiatu iławskiego (i nie tylko, np. dwa lata temu byliśmy w SP Tyrowo) po to, aby rozdać miłe i praktyczne upominki sponsorowane przez firmy i instytucje.

Do podstawówek z gminy Susz z kartonami załadowanymi pudełeczkami na drugie śniadanie ruszyliśmy w trasę we wtorek 15. grudnia). Sponsorem tych akurat prezentów była współpracująca z nami od dłuższego czasu (m.in. w tej akcji) firma Amex Bączek. — Proszę jednak dodawać, że to także upominki od świętego Mikołaja — mówił przed naszym wyjazdem prezes Krzysztof Bączek.

Tak też robiliśmy, a przy okazji okazało się, że sporo rodziców dzieci obdarowanych przez nas (i św. Mikołaja oczywiście) pracuje w firmie mającej swą siedzibę w Falknowie.Zanim wyjechaliśmy z Iławy, to obdarowaliśmy pudełeczkami uczniów SP Lubnowy, którzy akurat przyjechali tu na przedstawienie teatralne. Na początek pojechaliśmy do Babięt Wielkich, w trasie towarzyszyły nam przedstawicielki firmy Amex Baczek, Malwina Laskowska i Beata Kwiatkowska.

Wiemy, jak wyglądają niektóre szkoły podstawowe, więc tu przeżyliśmy mały szok, bardzo pozytywny trzeba dodać. Dawny dworek został pięknie odrestaurowany zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Dzieci mają bardzo dobre warunki do nauki, ale też do zabawy.

Następnie byliśmy w Piotrkowie, Kamieńcu (przy okazji w tej placówce sprawdziliśmy, czy pierwszoklasiści znają już literki alfabetu — jak się okazało, znają je bardzo dobrze) i Jawtach Wielkich. Rozdaliśmy wszystkie pudełeczka, a dla dzieci, których nie było akurat tego dnia w szkole, prezenty zostawiliśmy u nauczycielek.

Następna w kolejce jest szkoła z gminy Iława, czyli SSP Wikielec.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages