środa, 23 sierpnia 2017. Imieniny Apolinarego, Miły, Róży

Ping-pongowy turniej TVP 3 Olsztyn — najlepsi zagrają w finale w Ornecie [ZDJĘCIA]

2016-04-06 09:02:16 (ost. akt: 2016-04-06 09:13:39)
W grupie IV kobiet bardzo dobrze zagrały iławianki. Wygrała Emilia Włodarska (tuż obok Jarosława Piechotki, dyrektora CSiR Susz) a Magdalena Pieńczewska (obok Emilii) zajęła 2. miejsce

W grupie IV kobiet bardzo dobrze zagrały iławianki. Wygrała Emilia Włodarska (tuż obok Jarosława Piechotki, dyrektora CSiR Susz) a Magdalena Pieńczewska (obok Emilii) zajęła 2. miejsce

Autor zdjęcia: LZS

W niedzielę (3. kwietnia) w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu rozegrano półfinały 57. edycji Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar TVP 3 Olsztyn.

W imprezie udział wzięło około 150 zawodników, którzy rywalizowali w pięciu grupach kobiet oraz sześciu grupach mężczyzn. Organizatorem zawodów było Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu.

Zawodnicy z miejsc I-IV otrzymali pamiątkowe medale oraz wywalczyli awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 17 kwietnia w Ornecie.
Wręczenia nagród dokonał Jarosław Piechotka, dyrektor CSiR w Suszu. Sędzią głównym zawodów był Benedykt Czarnecki z-ca przewodniczącego WMZ LZS w Olsztynie, osobą odpowiedzialną za sprawy techniczne był Andrzej Szczegielniak.

W ostatniej fazie zawodów z grup I-V kobiet oraz I-VI mężczyzn Gminę Lubawa reprezentować będzie 16 osób, Susz – 11 osób, Iławę – 10 osób, Nowe Miasto Lubawskie – 4 osoby oraz Gietrzwałd – 3 osoby + dodatkowo panie z grupy VI.

— Dzięki dobrej organizacji oraz pomocy wielu osób udało się przeprowadzić zawody bardzo sprawnie — podsumowują organizatorzy.



Wyniki:
Grupa I dziewczęta (2003 i młodsze)
I miejsce - Golder Patrycja – Gmina Lubawa
II miejsce – Bedra Marlena – Gmina Lubawa
III miejsce – Góralska Anna – Iława
IV miejsce – Tomczyk Amelia – Susz

Grupa I chłopcy (2003 i młodsi)
I miejsce – Kacprzak Jakub – Susz
II miejsce – Dzięgielewski Filip – Gmina Lubawa
III miejsce – Gutkowski Michał – Susz
IV miejsce – Kamiński Eryk – Gmina Lubawa

Grupa II dziewczęta (2002-2001)
I miejsce – Samsel Wiktoria – Nowe Miasto Lubawskie
II miejsce – Szczepańska Aleksandra – Iława
III miejsce – Żuralska Sylwia – Gmina Lubawa
IV miejsce – Rykaczewska Małgorzata – Gmina Lubawa

Grupa II chłopcy (2002-2001)
I miejsce – Góralski Kacper – Iława
II miejsce – Zelmański Szymon – Gmina Lubawa
III miejsce – Suliński Jakub – Susz
IV miejsce – Jeziorski Paweł – Susz

Grupa III dziewczęta (2000-1998)
I miejsce – Zuśka Nikola – Iława
II miejsce – Wiśniewska Natalia – Gmina Lubawa
III miejsce – Milewska Michalina – Nowe Miasto Lubawskie
IV miejsce – Żuralska Marianna – Gmina Lubawa

Grupa III chłopcy (2000-1998)
I miejsce – Jarzembowski Kamil – Susz
II miejsce – Projs Kacper – Gmina Lubawa
III miejsce – Jankowski Kacper – Gmina Lubawa
IV miejsce – Rentkowski Tomasz – Susz

Grupa IV kobiety (1997-1976)
I miejsce – Włodarska Emilia – Iława
II miejsce – Pieńczewska Magdalena – Iława
III miejsce – Dziczek Monika – Gietrzwałd
IV miejsce – Treder Agnieszka – Nowe Miasto Lubawskie

Grupa IV mężczyźni (1997-1976)

I miejsce – Gostół Michał – Iława
II miejsce - Golder Tomasz – Gmina Lubawa
III miejsce – Linowski Adrian – Gietrzwałd
IV miejsce – Safianowski Mariusz – Susz

Grupa V kobiety (1975-1961)

I miejsce – Szelbracikowska Kamila – Susz
II miejsce – Dejna Barbara – Gmina Lubawa
III miejsce – Sosińska Ewa – Gmina Lubawa
IV miejsce – Ewertowska Hanna – Gmina Lubawa

Grupa V mężczyźni (1975-1961)
I miejsce – Szczegielniak Andrzej – Susz
II miejsce – Strychalski Piotr – Iława
III miejsce – Góralski Roman – Iława
IV miejsce – Lubnau Artur – Nowe Miasto Lubawskie

Grupa VI mężczyźni (1960 i starsi)

I miejsce – Dreszler Henryk – Gmina Lubawa
II miejsce – Adameczek Stanisław – Susz
III miejsce – Gostół Zbigniew – Iława
IV miejsce – Sałacki Zdzisław – Gietrzwałd

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl


Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages