Poniedziałek, 19 listopada 2018. Imieniny Elżbiety, Faustyny, Pawła

Ruszy przebudowa drogi wojewódzkiej nr 521 w Suszu

2016-06-03 14:44:57 (ost. akt: 2016-06-03 14:14:29)
 Szczegóły inwestycji omawiali: burmistrz Susza Krzysztof Pietrzykowski, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Olsztynie Waldemar Królikowski, dyrekcja Zarządu Dróg Wojewódzkich w Elblągu oraz dyrekcja Zarządu Dróg Powiatowych w Iławie

Szczegóły inwestycji omawiali: burmistrz Susza Krzysztof Pietrzykowski, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Olsztynie Waldemar Królikowski, dyrekcja Zarządu Dróg Wojewódzkich w Elblągu oraz dyrekcja Zarządu Dróg Powiatowych w Iławie

Autor zdjęcia: Urząd Miejski w Suszu

W połowie maja w Suszu odbyła się wizja lokalna drogi wojewódzkiej nr 521 na odcinku miejskim. Wzięli w niej udział burmistrz Susza Krzysztof Pietrzykowski, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Olsztynie Waldemar Królikowski, dyrekcja Zarządu Dróg Wojewódzkich w Elblągu oraz dyrekcja Zarządu Dróg Powiatowych w Iławie.

Podczas spotkania dokonano oceny stanu technicznego a także analizowano możliwości rozpoczęcia przebudowy drogi. W trakcie rozmów powrócił również nieco zapomniany temat wyprowadzenia ruchu samochodów ciężarowych, jeżdżących na trasie Iława – Kwidzyn i Kwidzyn – Iława poza miasto, poprzez skierowania go na drogę Różnowo – Bronowo.
Z wstępnych ustaleń wynika, że pierwsze prace związane z przebudową najbardziej zniszczonej drogi w Suszu mogą rozpocząć się jeszcze w tym roku.
Plany przebudowy drogi wojewódzkiej nr 521 nie kończą inwestycji związanych z polepszeniem stanu infrastruktury drogowej w Suszu. W ostatnich dniach maja rozpoczęto prace przy przebudowie ul. Koszarowej oraz ul. Słowiańskiej (na odcinku od skrzyżowania z ul. Piastowską do ul. Łąkowej). Tuż po zawodach triathlonowych ruszy największa od lat przebudowa jednej z głównych ulic w Suszu. Gruntownej modernizacji poddana zostanie ul. Piastowska, od skrzyżowania z ul. Słowiańską do wiaduktu a także kolejny odcinek ul. Słowiańskiej od skrzyżowania z ul. Piastowską do sklepu Polo Market. 

Źródło: Urząd Miejski w Suszu


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages