środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Młodzi piłkarze z Irlandii odwiedzili Susz

2016-08-22 09:40:45 (ost. akt: 2016-08-22 09:36:24)
Pamiątki gościom z Irlandii wręczał burmistrz Susza Krzysztof Pietrzykowski i  Krzysztof Bączek, prezes suskiego klubu, który obchodził jubileusz

Pamiątki gościom z Irlandii wręczał burmistrz Susza Krzysztof Pietrzykowski i Krzysztof Bączek, prezes suskiego klubu, który obchodził jubileusz

Autor zdjęcia: UM Susz

Od wtorku 16 sierpnia do niedzieli 21 sierpnia w Suszu gościła młodzieżowa drużyna piłkarska Bangor F. C. z Irlandii Północnej. Przyjechała do Susza na zaproszenie KS Unia Susz, aby wziąć udział w obchodach 70-lecia tego klubu.



Kontakty z irlandzką drużyną zostały nawiązane poprzez mieszkańca gminy Susz Przemysława Giblewskiego, który na co dzień mieszka i pracuje w Irlandii. Młodych piłkarzy wraz z ich opiekunami powitały władze naszego miasta z burmistrzem Krzysztofem Pietrzykowskim na czele a także Zarząd Unii Susz Amex-Bączek z prezesem Krzysztofem Bączkiem.
Goście z Irlandii zostali w Suszu do niedzieli. Podczas pobytu w Polsce zwiedzali Gdańsk, Susz a także Iławę, gdzie odbyli rejs statkiem "Ilavia”.

Urząd Miejski w Suszu
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages