środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Klub sportowy z Susza obchodził okrągły jubileusz

2016-08-22 19:43:54 (ost. akt: 2016-08-22 19:51:39)

Autor zdjęcia: Krystian Knobelzdorf/Amex - Bączek Unia Susz

Obchody rozpoczęto jubileuszowym turniejem piłki nożnej juniorów, w którym udział wzięły drużyny U-15 Unii Susz, Bangor FC (Irlandia Północna), Olimpii Kisielice i Powiśla Dzierzgoń.Choć klasyfikacja końcowa nie była najważniejsza, bo wszystkie drużyny otrzymały takie same pamiątkowe puchary, to zawody zakończyły się następująco:
1. Powiśle Dzierzgoń,
2. Bangor FC,
3. Unia Susz,
4. Olimpia Kisielice.
Pamiątkowe puchary wręczyli drużynom Krzysztof Bączek, prezes zarządu Unii Susz i właściciel firmy Amex-Bączek będącej tytularnym sponsorem drużyny seniorów oraz Zdzisław Zdzichowski, wiceburmistrz Susza.

Ciekawostką jest to, że drużyna z Irlandii nieprzypadkowo pojawiła się w Suszu. Jej przyjazd zorganizował pochodzący z Susza, a obecnie mieszkający w Irlandii Przemysław Giblewski, który w przeszłości był członkiem zarządu Unii Susz.
Po turnieju na murawie zatańczyły dziewczęta z grupy Zumba Susz, a do tańca włączyły się także panie z trybun. Następnie odbył się konkurs sprawnościowy "Strzał w okienko Amex-Bączek". Uczestnicy mieli za zadanie trafić piłką nożną z odległości 10 metrów do okna Amex-Bączek. Zwycięzcy otrzymali zestawy gadżetów ufundowane przez firmę Amex-Bączek oraz referat promocji Urzędu Miejskiego w Suszu.

Tuż przed rozpoczęciem meczu IV ligi Amex-Bączek Unia Susz - Omulew Wielbark na murawie stadionu odbyła się uroczystość wręczania okolicznościowych prezentów i gratulacji z okazji jubileuszu klubu. Dłoń prezesa Krzysztofa Bączka uścisnęli: Leszek Kopiczyński, członek zarządu Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, Krzysztof Pietrzykowski, burmistrz Susza, Jarosław Piechotka, dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu, a także panie reprezentujące rodziców dzieci trenujących w Unii Susz.

Następnie Andrzej Puwalski, wiceprezes Unii Susz wręczył pamiątkowe zdjęcia osobom wspierającym klub i przyczyniającym się do jego rozwoju. W tym, gronie znaleźli się: burmistrz Susza Krzysztof Pietrzykowski, dyrektor CSiR w Suszu Jarosław Piechotka, prezes Zakładu Usług Komunalnych w Suszu Bolesław Niemkiewicz, a także trener Unii Jarosław Płoski.
Na koniec prezes Unii Krzysztof Bączek wręczył przedstawicielom klubu Bangor FC tablice pamiątkowe i szal klubowy.

Po uroczystości rozegrano mecz IV ligi. Piłkarze Amex-Bączek Unii Susz przypieczętowali jubileusz 70-lecia klubu pokonując Omulew Wielbark 3:1 (0:1).
Bramki: Wacławski 68, Staniec 74, Hanas 85 - Kwiecień 31
Unia: Jędrzejewski, A. Laskowski (46 Kruczkowski), Wiśniewski, Górski, Bieńkowski (46 Maśka), Luliński, Krause, Kowalczyk, Hanas, Wacławski (77 D. Laskowski), Karczewski (70 Staniec)


Źródło: K.Knolezdorf/Amex-Bączek Unia Susz
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages