Sobota, 17 listopada 2018. Imieniny Grzegorza, Salomei, Walerii

Zagraj w II Nocnym Turnieju Piłki Nożnej

2016-09-23 12:18:10 (ost. akt: 2016-09-23 12:22:44)
Turniej zostanie rozegrany w sobotę 1. października na Orliku w Suszu

Turniej zostanie rozegrany w sobotę 1. października na Orliku w Suszu

Zapraszamy do zgłaszania zespołów do II Nocnego Turnieju Piłki Nożnej o puchar animatora Orlika w Suszu. Zapisy trwają do piątku 30. września.

W poprzednim roku, w pierwszej edycji Nocnego Turnieju, wystąpiło w Suszu 10 zespołów. — Mamy nadzieję, że w tym roku nie będzie gorzej, a dołączą do nas kolejne drużyny — mówi Kamil Jędrzejewski, animator sportu na suskim Orliku, który przedstawia szczegóły.
— Turniej odbędzie się w sobotę 1 października o godz. 20:00 na suskim Orliku przy CSiR Susz. Mamy w planach zrobić małego grilla, przygotujemy też ciepłą herbatę. Pierwsze trzy drużyny klasyfikacji końcowej otrzymają oprócz pucharów nagrody rzeczowe. Do tego będą dwie nagrody indywidualne: najlepszy zawodnik oraz najlepszy bramkarz.
Każda drużyna występująca w turnieju otrzyma kosmetyki firmy LeSan, zaś najlepszy bramkarz oraz zawodnik turnieju otrzyma karnet na 4 wejścia na siłownię Frick Gym w Iławie.
System rozegrania turnieju jest zależny od ilości zgłoszeń. Nie zwlekajcie do ostatniej chwili i zgłaszajcie swoje drużyny pod numerem 728 762 239 bądź najlepiej na e-mail: kamil.jedrzejewski@o2.pl. Możecie też donieść zgłoszenie do biura CSiR oraz do biura na Orliku. Wszelkie druki po pobrania można znaleźć na stronie facebookowej Orlika w Suszu.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages