Sobota, 17 listopada 2018. Imieniny Grzegorza, Salomei, Walerii

Suska Liga Futsalu — na razie jest osiem chętnych zespołów do gry w sezonie 2016/17

2016-10-17 11:22:56 (ost. akt: 2016-10-17 11:45:34)
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: pixabay

W piątek (14. października) odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne w sprawie rozgrywek Suskiej Ligi Futsalu sezon 2016/17. Na pierwszym spotkaniu w hali CSiR pojawiło się ośmiu przedstawicieli drużyn. — Czekamy na kolejne chętne zespoły chcące grać w SLF — zaprasza Kamil Jędrzejewski, organizator rozgrywek.

Kolejne spotkanie organizacyjne odbędzie się w piątek 28. października o godz. 18.00, także w hali suskiego CSiR. Wszelkie informacje oraz wstępne zgłoszenia prosimy wysyłać na e-mail: kamil.jedrzejewski@o2.pl bądź dzwonić pod numer telefonu: 728 762 239.

•••
W piątek na spotkaniu pojawili się reprezentanci następujących drużyn: KS Piotrkowo, Emilianowo, Afidecor Kisielice, Auto Handel Paszynin, Juniorzy/Trans Cars, Moto Trans, Ikader Redaki, Jawty Wielkie.

W regulaminie rozgrywek doszło do kilku zmian, wymieniamy te najważniejsze:
- ze względów organizacyjnych wpisowe obowiązuje w wysokości 500 złotych od drużyny + 100 zł, które zostaną oddane po zakończeniu rozgrywek dla każdego zespołu, który do końca rozegra wszystkie spotkania w Suskiej Lidze Futsalu bez wycofania się z rozgrywek. Wpisowe płatne w sekretariacie CSiR lub na konto do dnia 09.11.2016 r. Zespół, który nie opłaci wpisowego we wskazanym terminie nie zostanie dopuszczony do rozgrywek. Zespołowi, który opłacił wpisowe do rozgrywek, a następnie wycofał się w ich trakcie nie przysługuje prawo zwrotu pieniędzy.
- SLF będzie rozgrywana w każdą niedzielę od godz. 15:00, zaś ostatnia kolejka zostanie rozegrana w sobotę
- w przypadku 10 drużyn występujących w lidze, po ostatniej kolejce drużyny z miejsc 1-5 będą tworzyć "grupę mistrzowską", zaś miejsca 6-10 "grupę spadkową". Drużyny po ostatniej kolejce będą miały podzielone punkty, tak jak jest to w piłkarskiej Ekstraklasie. Ostatnia kolejka będzie miała charakter turniejowy "każdy z każdym". Najpierw zagra grupa "spadkowa", później grupa "mistrzowska".
- w przypadku 12 drużyn w lidze, nie przewidujemy powyższego rozwiązania
- drużyny mogą dopisywać zawodników do końca pierwszej rundy rozgrywek, jeśli nie ma wpisanych w formularzu zgłoszeniowych 14 zawodników, a jeśli ma wpisaną na samym początku pełną listę, nie ma możliwości ich wymiany lub usunięcia. W drugiej rundzie już nie ma możliwości dopisania żadnego zawodnika.

red
ilawa@gazeatolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages