Niedziela, 23 kwietnia 2017. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

W niedzielę startuje Suska Liga Futsalu. Poznaj terminarz

2016-11-08 08:14:50 (ost. akt: 2016-11-07 13:27:59)
Mistrzostwo Susza dwa razy z rzędu zdobywała drużyna Auto Handel Paszynin. Jak będzie w tym sezonie?

Mistrzostwo Susza dwa razy z rzędu zdobywała drużyna Auto Handel Paszynin. Jak będzie w tym sezonie?

Autor zdjęcia: Wojciech Laskowski /Digi Eye

W piątek (4. listopada) odbyło się ostatnie spotkanie organizacyjne w sprawie sezonu 2016/17 Suskiej Ligi Futsalu. Pojawili się na nim kierownicy drużyn zgłoszonych do rozgrywek.

Najważniejszym aspektem tego spotkania było losowanie terminarza. Przypadek sprawił, że już na samym początku sezonu zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek pomiędzy Emilianowem (trzecie miejsce w poprzednim sezonie), a Auto Handel Paszynin (mistrz SLF ostatnich dwóch sezonów).

Ponadto zostały podane wszystkie szczegóły, które kierownicy drużyn poznali już wcześniej. — Rozgrywki rozpoczynamy w niedzielę 13. listopada o godz. 15:00. Zapraszamy wszystkich chętnych do kibicowania swoim drużynom. Nie zabraknie na pewno emocji, ponieważ Suska Liga Futsalu jak widać rozwija się. Spotkania będą rozgrywane oczywiście w hali widowiskowo-sportowej Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu przy ul. Piastowskiej 5c — zaprasza Kamil Jędrzejewski z CSiR, a my się do zaproszenia dołączamy.

Drużyny Suskiej Ligi Futsalu:
1. KS Piotrkowo
2. Auto Handel Trans Cars
3. KS Różnowo
4. Auto Handel Paszynin
5. Orzeł Ulnowo
6. Ikader Redaki
7. Afidecor Kisielice
8. Emilianowo
9. Moto Trans
10. Jawty Wielkie

Terminarz Suskiej Ligi Futsalu – sezon 2016/2017

I TERMIN (1/2. kolejka) – 13 listopada (niedziela) 2016 r.
15:00 KS Piotrkowo – Jawty Wielkie
15:25 Auto Handel Trans Cars – Moto Trans
15:50 Jawty Wielkie – Ikader Redaki
16:15 KS Piotrkowo – Auto Handel Trans Cars
16:40 Moto Trans – KS Różnowo
17:05 Orzeł Ulnowo – Ikader Redaki
17:30 Auto Handel Paszynin – Afidecor Kisielice
17:55 KS Różnowo - Emilianowo
18:20 Afidecor Kisielice – Orzeł Ulnowo
18:45 Emilianowo – Auto Handel Paszynin

II TERMIN (3/4. kolejka) – 20 listopada (niedziela) 2016 r.
15:00 Auto Handel Trans Cars – Jawty Wielkie
15:25 KS Różnowo – KS Piotrkowo
15:50 Jawty Wielkie – Afidecor Kisielice
16:15 Auto Handel Trans Cars – KS Różnowo
16:40 KS Piotrkowo – Auto Handel Paszynin
17:05 Ikader Redaki – Afidecor Kisielice
17:30 Orzeł Ulnowo - Emilianowo
17:55 Auto Handel Paszynin – Moto Trans
18:20 Emilianowo – Ikader Redaki
18:45 Moto Trans – Orzeł Ulnowo

III TERMIN (5/6. kolejka) – 27 listopada (niedziela) 2016 r.
15:00 KS Różnowo – Jawty Wielkie
15:25 Auto Handel Paszynin – Auto Handel Trans Cars
15:50 Jawty Wielkie - Emilianowo
16:15 KS Róznowo – Auto Handel Paszynin
16:40 Auto Handel Paszynin – Orzeł Ulnowo
17:05 Afidecor Kisielice - Emilianowo
17:30 Ikader Redaki – Moto Trans
17:55 Orzeł Ulnowo – KS Piotrkowo
18:20 Moto Trans – Afidecor Kisielice
18:45 KS Piotrkowo – Ikader Redaki

IV TERMIN (7/8. kolejka) – 4 grudnia (niedziela) 2016 r.
15:00 Auto Handel Paszynin – Jawty Wielkie
15:25 Orzeł Ulnowo – KS Różnowo
15:50 Jawty Wielkie – Moto Trans
16:15 Auto Handel Paszynin – Orzeł Ulnowo
16:40 KS Różnowo – Ikader Redaki
17:05 Emilianowo – Moto Trans
17:30 Afidecor Kisielice – Auto Handel Trans Cars
17:55 KS Piotrkowo - Emilianowo
18:20 Ikader Redaki – Auto Handel Trans Cars
18:45 KS Piotrkowo – Afidecor Kisielice

V TERMIN (9/10. kolejka) – 18 grudnia (sobota) 2016 r.
15:00 Emilianowo – Auto Handel Trans Cars
15:25 Orzeł Ulnowo – Jawty Wielkie
15:50 KS Różnowo - Emilianowo
16:15 Moto Trans – KS Piotrkowo
16:40 Orzeł Ulnowo – Ikader Redaki
17:05 Jawty Wielkie – KS Piotrkowo
17:30 Auto Handel Paszynin – Afidecor Kisielice
17:55 Moto Trans – Auto Handel Trans Cars
18:20 Ikader Redaki – Auto Handel Paszynin
18:45 Afidecor Kisielice – KS Różnowo

VII TERMIN (11/12. kolejka) – 8 stycznia (sobota) 2016 r.
15:00 Jawty Wielkie – Ikader Redaki
15:25 Afidecor Kisielice – Orzeł Ulnowo
15:50 Jawty Wielkie – Auto Handel Trans Cars
16:15 Ikader Redaki – Afidecor Kisielice
16:40 Orzeł Ulnowo - Emilianowo
17:05 KS Piotrkowo – Auto Handel Trans Cars
17:30 KS Różnowo – Moto Trans
17:55 Auto Handel Paszynin - Emilianowo
18:20 KS Różnowo – KS Piotrkowo
18:45 Moto Trans – Auto Handel Paszynin

VIII TERMIN (13/14. kolejka) – 22 stycznia (niedziela) 2016 r.
15:00 Emilianowo – Ikader Redaki
15:25 KS Różnowo – Jawty Wielkie
15:50 Afidecor Kisielice - Emilianowo
16:15 Moto Trans – Ikader Redaki
16:40 Afidecor Kisielice – Jawty Wielkie
17:05 KS Piotrkowo – Auto Handel Paszynin
17:30 Auto Handel Trans Cars – KS Różnowo
17:55 Moto Trans – Orzeł Ulnowo
18:20 Auto Handel Paszynin – Auto Handel Trans Cars
18:45 Orzeł Ulnowo – KS Piotrkowo

VIII TERMIN (15/16. kolejka) – 29 stycznia (niedziela) 2016 r.
15:00 KS Różnowo – Auto Handel Paszynin
15:25 Auto Handel Trans Cars – Orzeł Ulnowo
15:50 Auto Handel Paszynin – Jawty Wielkie
16:15 KS Różnowo – Orzeł Ulnowo
16:40 Ikader Redaki – Auto Handel Trans Cars
17:05 Moto Trans – Afidecor Kisielice
17:30 Jawty Wielkie - Emilianowo
17:55 KS Piotrkowo – Ikader Redaki
18:20 Emilianowo – Moto Trans
18:45 KS Piotrkowo – Afidecor Kisielice

IX TERMIN (17/18. kolejka) – 4 lutego (niedziela) 2016 r.
15:00 Jawty Wielkie – Moto Trans
15:25 KS Piotrkowo – Emilianowo
15:50 Orzeł Ulnowo – Jawty Wielkie
16:15 Moto Trans – KS Piotrkowo
16:40 Auto Handel Trans Cars - Emilianowo
17:05 Auto Handel Paszynin – Orzeł Ulnowo
17:30 KS Różnowo – Ikader Redaki
17:55 Afidecor Kisielice – Auto Handel Trans Cars
18:20 Ikader Redaki – Auto Handel Paszynin
18:45 Afidecor Kisielice – KS Różnowo

X TERMIN (TURNIEJ FINAŁOWY) – 11 lutego (sobota) 2016 r.

GRUPA O MIEJSCA 6-10.
9:00 2-5 ……………………………………. : ……………………………………..
9:25 3-4 ……………………………………. : ……………………………………..
9:50 5-3 ……………………………………. : ……………………………………..
10:15 1-2 ……………………………………. : ……………………………………..
10:40 3-1 ……………………………………. : ……………………………………..
11:05 4-5 ……………………………………. : ……………………………………..
11:30 1-4 ……………………………………. : ……………………………………..
11:55 2-3 ……………………………………. : ……………………………………..
12:20 4-2 ……………………………………. : ……………………………………..
12:45 5-1 ……………………………………. : ……………………………………..

GRUPA MISTRZOWSKA O MIEJSCE 1-5.
14:00 2-5 ……………………………………. : ……………………………………..
14:25 3-4 ……………………………………. : ……………………………………..
14:50 5-3 ……………………………………. : ……………………………………..
15:15 1-2 ……………………………………. : ……………………………………..
15:40 3-1 ……………………………………. : ……………………………………..
16:05 4-5 ……………………………………. : ……………………………………..
16:30 1-4 ……………………………………. : ……………………………………..
16:55 2-3 ……………………………………. : ……………………………………..
17:20 4-2 ……………………………………. : ……………………………………..
17:45 5-1 ……………………………………. : ……………………………………..

18:30 OFICJALNE ZAKOŃCZENIE ORAZ WRĘCZENIE NAGRÓD SUSKIEJ LIGI FUTSALU
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages