Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Firma Amex-Bączek sprezentowała pudełka na drugie śniadanie pierwszakom z Susza i z gminy Susz

2016-11-12 14:00:00 (ost. akt: 2016-11-11 14:30:10)
Klasa pierwsza z Susza z pudełkami ufundowanymi przez firmę Amex-Bączek

Klasa pierwsza z Susza z pudełkami ufundowanymi przez firmę Amex-Bączek

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Po raz kolejny firma Amex-Bączek, mająca swoją siedzibę w Falknowie w gminie Susz, uczestniczyła w akcji Gazety pt. „Nie zapomnij o drugim śniadanku”.

Firma Amex - Bączek ufundowała ona pudełka śniadaniowe z małą słodką (ale zdrową) niespodzianką dla pierwszaków z Susza i z gminy Susz. Przy tej okazji przekazaliśmy najmłodszym wiedzę o tym, jak ważne jest drugie śniadanie i czego nie powinno w nim zabraknąć.
Do podstawówek z miasta i gminy Susz, z kartonami załadowanymi pudełeczkami na drugie śniadanie, ruszyliśmy w miniony czwartek. Najpierw odwiedziliśmy szkołę w Kamieńcu, gdzie jest jedna klasa pierwszaków, potem szkołę podstawową w Suszu, gdzie są aż trzy klasy pierwsze. Kolejne były szkoły: w Jawtach Wielkich, w Babiętach Wielkich i w Piotrkowie. W tych placówkach klasy pierwsze były także pojedyncze. Dzieci bardzo chętnie opowiadały o tym, co najbardziej lubią jeść na drugie śniadanie, o ulubionych owocach i warzywach. Ucieszyły się z prezentu, zwłaszcza gdy okazało się, że w pudełku znajduje się pyszny, owsiany baton.

Sponsorem prezentów w postaci praktycznych pudełek śniadaniowych z niespodzianką była współpracująca z nami od lat firma Amex -Bączek. Przedstawicielki firmy Malwina Laskowska i Beata Kwiatkowska, uczestniczyły w naszej wyprawie, rozdały pudełka dzieciom. Tradycyjnie nie mogło obyć się bez pamiątkowych wspólnych zdjęć z pierwszakami.
Prezes firmy Krzysztofa Bączek nie mógł uczestniczyć niestety w spotkaniach, ale zapewnił o swoim duchowym udziale w nich.
Wspieranie najmłodszych mieszkańców naszej gminy sprawia mi dużą przyjemność – mówi Krzysztof Bączek, właściciel firmy Amex - Bączek. – Już kolejny rok z rzędu fundujemy dzieciom pudełka na drugie śniadanie. W ten sposób chcemy przypominać rodzicom, że ich pociechy powinny codziennie zabierać ze sobą do szkoły pożywny posiłek. Te pudełeczka z pewnością im to ułatwią.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages