środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

EuCO Susz Triathlon 2016 wyróżnione w konkursie Urzędu Marszałkowskiego

2016-11-17 13:00:23 (ost. akt: 2016-11-17 12:38:24)
Wyróżnienie w kategorii promocja ogólna, podczas uroczystej gali, odebrał zastępca burmistrza Susza Zdzisław Zdzichowski (z lewej)

Wyróżnienie w kategorii promocja ogólna, podczas uroczystej gali, odebrał zastępca burmistrza Susza Zdzisław Zdzichowski (z lewej)

Autor zdjęcia: Urząd Miejski w Suszu

Podczas VI edycji Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur, który odbył się w dniach 9-10 listopada w Ostródzie zawody EuCO Susz Triathlon 2016 zostały wyróżnione w konkursie ogłoszonym przez Urząd Marszałkowski w Olsztynie, na najlepszy produkt promocyjny w kategorii promocja ogólna.

Główną ideą konkursu jest podnoszenie standardów działań marketingowych z zakresu promocji gospodarczej, prowadzonych przez jednostki samorządu terytorialnego oraz instytucje z województwa warmińsko-mazurskiego.
Projekty były oceniane w dwóch kategoriach: promocja ogólna - działania promocyjne na rzecz wzrostu atrakcyjności turystycznej regionu, sportowe wydarzenia, aktywny wypoczynek czy inicjatywy kulturalne, realizowane przez społeczeństwo lokalne, promocja gospodarcza - działania promocyjne na rzecz wzrostu atrakcyjności gospodarczej gminy/miasta, w tym działania promocyjne mające na celu przyciągnięcie inwestycji.

Do tegorocznego konkursu wpłynęło 18 projektów (7 w kategorii promocja gospodarcza oraz 11 w kategorii promocja ogólna), które zrealizowane zostały od 1 kwietnia 2015 do 30 września 2016 roku.

Przedstawiamy projekty nagrodzone w tegorocznej edycji konkursu „Pro Warmia i Mazury”.

Kategoria promocja ogólna:
Nagroda główna: Urząd Miasta Olsztyna – Akcja promocyjna „Visit Olsztyn. Nocujesz-zyskujesz” – pakiet lojalnościowy, który powiązał obiekty stricte noclegowe z podmiotami świadczącymi usługi. Celem akcji jest zwiększenie ruchu turystycznego w stolicy regionu oraz rozwój funkcjonujących w mieście podmiotów branży turystycznej, rozrywkowej i usług. Usługa jest całoroczna i skierowana do turystów spędzających minimum jedną noc w wybranych obiektach noclegowych w mieście. Ze względu na oferowane rabaty i inne przywileje usługa generuje większy ruch turystyczny.
Wyróżnienie: Urząd Miejski w Suszu: „EuCO Susz Triathlon 2016”
Kategoria promocja gospodarcza:
Nagroda główna: Urząd Gminy Kurzętnik: „Dobrze wykorzystaj 500+ - działki za pół ceny”.

Promocja Susza, promocja powiatu iławskiego

Wyróżnienie w kategorii promocja ogólna, podczas uroczystej gali, odebrał zastępca burmistrza Susza Zdzisław Zdzichowski.
Organizatorami EuCO Susz Triathlon 2016 byli: Gmina Susz, CSiR w Suszu, Uczniowski Klub Sportowy Towarzystwo Rozwoju Sportu w Suszu oraz Suski Ośrodek Kultury. 
Przypomnijmy, że we wcześniejszych edycjach konkursu suskie zawody triathlonowe otrzymały dwie nagrody, w tym Nagrodzę Główną w Konkursie na Najlepszy Wydarzenie Promocyjne Warmii i Mazur w 2011 roku oraz wyróżnienie w 2014 roku.
W 2015 roku, podczas IV Gali Produkt Warmii i Mazur zawody Susz Triathlon uzyskały prestiżowy Certyfikat „Produkt Warmia Mazury”.
Kolejne zawody triathlonowe odbędą się w dniach 23-25 czerwca 2017 r. Już dziś serdecznie zapraszamy. Więcej informacji o zawodach na www.triathlon.susz.pl oraz na profilu społecznościowym zawodów na FB.

Źródło: Urząd Miejski w Suszu

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages