Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Sportowy plebiscyt w gminie i mieście Susz. Już można głosować na swoich kandydatów

2016-11-29 06:41:49 (ost. akt: 2016-11-28 13:58:22)
Jak sport w Suszu, to triathlon. Jak triathlon, to wiadomo, że Mariusz Biskupski. Tego człowieka nie mogło zabraknąć na liście kandydatów

Jak sport w Suszu, to triathlon. Jak triathlon, to wiadomo, że Mariusz Biskupski. Tego człowieka nie mogło zabraknąć na liście kandydatów

Autor zdjęcia: www.triathlon.susz.pl/archiwum zawodnika

W piątek (25. listopada) rozpoczęło się internetowe głosowanie w Plebiscycie o Złotą Różę na najlepszego sportowca, działacza, trenera oraz klub sportowy na terenie miasta i gminy Susz w 2016 roku.

To już kolejna edycja plebiscytu organizowanego przez Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu. Organizatorzy zebrali kilkadziesiąt kandydatur walczących o zwycięstwo w czterech kategoriach: Zawodnik roku, Trener roku, Działacz roku oraz Klub/organizacja roku.

Listę wszystkich uczestników zabawy możemy znaleźć na stronie CSiR. Tam też, do środy 7. grudnia włącznie, można głosować na swoich kandydatów — raz na dobę można oddać tylko jeden głos.

Suska Gala Sportu, podczas której poznamy zwycięzców plebiscytu, odbędzie się 9. grudnia o godz. 17:00 w hali widowiskowo-sportowej im. Jana Pawła II przy ul. Piastowskiej 5c.

Zachęcamy do głosowania. Susz nigdy nie narzekał na brak zdolnych sportowców, odpowiednich trenerów i oddanych działaczy. Teraz jest tak samo.

LINK DO GŁOSOWANIA:
http://csir.susz.pl/o-nas/plebiscyt-2016
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages