Poniedziałek, 24 lipca 2017. Imieniny Kingi, Krystyna, Michaliny

Suska Gala znowu pokazała jak ważnym aspektem dla mieszkańców miasta i gminy jest sport [ZDJĘCIA, WYNIKI]

2016-12-13 11:11:31 (ost. akt: 2016-12-13 10:31:30)

Autor zdjęcia: Wojciech Laskowski /Digi Eye

W piątek (9. grudnia) odbyła się kolejna już Suska Gala Sportu, na której wyróżnieni zostali zawodnicy, trenerzy, działacze, kluby sportowe i organizacje. Ponadto były również podziękowania za wspieranie inicjatyw społecznych oraz trud i ciężką pracę. Hala widowiskowo – sportowa Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II została wypełniona do ostatniego miejsca i przy takiej atmosferze można było rozpocząć galę.

Pomiędzy wręczaniem nagród w danych kategoriach odbyły się także dwa pokazy: najpierw na parkiet wyszła Sekcja Fitness przy CSiR Lilianny Masnej z pokazem fitnessu, a następnie młodzi piłkarze CSiR Młode Talenty Susz pokazali namiastkę młodzieżowego futbolu, trenerami tej grupy są Jarosław Chodowiec oraz Krzysztof Furmański.

Prowadzącym galę sportu był dyrektor CSiR im. Jana Pawła II Jarosław Piechotka. Statuetki i wyróżnienia wręczali burmistrz Susza Krzysztof Pietrzykowski oraz przewodniczący rady miasta Susz, Zbigniew Skolimowski.

Aspektem kończącym Suską Galę Sportu był Plebiscyt o „Złotą Różę”, w którym kibice poprzez głosowanie internetowe mogli wybierać w kategorii zawodnik, działacz, trener oraz klub sportowy.
Suska Gala Sportu pokazała ponownie jak ważnym aspektem dla mieszkańców Miasta i Gminy Susz jest sport.

Wszystkim wyróżnionym pozostało teraz utrzymać krok i ponownie wykazać się w nowym 2017 roku tak, aby ponownie pojawić się na następnej edycji, a tym nie wyróżnionym – pokazać się z jak najlepszej strony żeby zostali zauważeni.



LISTA WYRÓŻNIONYCH NA SUSKIEJ GALI SPORTU:

ZAWODNIK – za Promocję Gminy Susz w 2016 roku:
Amelia Tomczyk – Sekcja Tenisa Stołowego przy CSiR – SKS Amator – Tenis Stołowy
Adam Zaremba – SKAMA
Jakub Kasprzak – Sekcja T.S przy CSiR – SKS Amator – Tenis Stołowy
Jakub Suliński – Sekcja T.S przy CSiR – SKS Amator – Tenis Stołowy
Kamil Jarzębowski – Sekcja T.S przy CSiR – SKS Amator – Tenis Stołowy
Stanisław Adameczek – Sekcja T.S przy CSiR – SKS Amator – Tenis Stołowy
Mariusz Safianowski - – Sekcja T.S przy CSiR – SKS Amator – Tenis Stołowy
Marcel Siemianowski – Sekcja L.A przy CSiR – Lekkoatletyka
Marcelina Augustyniak – Sekcja L.A przy CSiR – Lekkoatletyka
Natalia Nikel – UKS TRS Susz – Triathlon
Ania Kaca – sekcja L.A przy CSiR – Lekkoatletyka
Julia Kaca – sekcja L.A przy CSiR – Lekkoatletyka
Dawid Goryński – UKS TRS Susz – Triathlon
Maciej Paliński – UKS TRS Susz – Triathlon
Kamil Drzeworzewski – UKS TRS Susz – Triathlon
Radosław Skolasiński – UKS TRS Susz – Triathlon
Maksymilian Karczewski – UKS TRS Susz – Triathlon
Marian Górny – UKS TRS Susz – Triathlon
Mariusz Augustyniak – UKS TRS Susz – ultra maratony / biegi / MTB
Sławomir Zaremba – MTB Susz
Bartosz Stańczyk – Piechotka Team Susz przy CSiR – Sporty walki
Dawid Śpiewak - Piechotka Team Susz przy CSiR – Sporty walki
Hubert Jurkiewicz - Piechotka Team Susz przy CSiR – Sporty walki
Hanna Zaremba – SKAMA
Kornel Borecki - Piechotka Team Susz przy CSiR – Sporty walki
Mateusz Leński - Piechotka Team Susz przy CSiR – Sporty walki
Michał Stańczyk - Piechotka Team Susz przy CSiR – Sporty walki
Oliwier Laskowski - Piechotka Team Susz przy CSiR – Sporty walki
Oskar Zalewski - Piechotka Team Susz przy CSiR – Sporty walki
Paulina Czaplińska - Piechotka Team Susz przy CSiR – Sporty walki
Robert Miśkiewicz - Piechotka Team Susz przy CSiR – Sporty walki
Paweł Gąsior – Rozbiegany Susz przy CSiR – biegi
Julia Dybich – Rozbiegany Susz przy CSiR – biegi
Sławomir Jurkiewicz – Rozbiegany Susz przy CSiR – biegi
Krzysztof Dębski – KS Dęby – Armwrestling
Paweł Maziński – KS Dęby – Armwrestling
Zbigniew Dębski – KS Dęby – Armwrestling
Mikołaj Zając – KS Dęby – Armwrestling
Aleksandra Demczuk – WIR Iława / AZS AWFiS Gdańsk – Wioślarstwo
Wojciech Kowalczyk – MTB Susz
Andrzej Szysler – Sekcja L.A przy CSiR - Lekkoatletyka

TRENER - za inspirowanie i motywowanie do ruchu sportowego w 2016 roku
Andrzej Szczegielniak – Sekcja T.S przy CSiR – SKS Amator – Tenis Stołowy
Andrzej Szysler – Sekcja L.A przy CSiR – Lekkoatletyka
Krzysztof Furmański – CSiR Młode Talenty – Piłka Nożna
Jarosław Chodowiec – CSiR Młode Talenty – Piłka Nożna
Mariusz Biskupski – UKS TRS Susz - Triathlon
Marzena Pietroczuk – CSiR Pałac Kamieniec – Piłka siatkowa
Zbigniew Wasilewski – CSiR Volley Vasyl – Piłka Siatkowa
Daniel Szczepański – KS Tęcza Kamieniec – Piłka Siatkowa
Karol Kaliś – Rozbiegany Susz przy CSiR – biegi
Paulina Korwek – SKAMA – gry planszowe
Jarosław Piechotka – Piechotka Team Susz przy CSiR – Sporty walki
Jarosław Płoski – KS Unia Susz – Piłka Nożna
Kamil Jędrzejewski – KS Unia Susz – Piłka Nożna
Mariusz Gąsior – KS Unia Susz – Piłka Nożna
Aleksander Kowalczyk – KS Unia Susz – Piłka Nożna
Jakub Wierzchowski – KS Unia Susz – Piłka Nożna

DZIAŁACZ – za wparcie i pomoc w uprawianiu sportu i rekreacji w 2016 roku
Marcin Stańczyk – Piechotka Team Susz przy CSiR Susz – Sporty walki
Przemysław Czapliński – Piechotka Team Susz przy CSiR Susz – Sporty walki
Marek Piotrowicz – UKS Orzeł Ulnowo – Piłka Nożna
Zbigniew Sarnowski – UKS TRS Susz - Triathlon
Paweł Młynarczyk – UKS TRS Susz - Triathlon
Stefan Tomczyk – UKS TRS Susz - Triathlon
Andrzej Puwalski – KS Unia Susz – Piłka nożna
Jan Hoppe – KS Unia Susz – Piłka nożna
Piotr Zdzichowski – CSiR Pałac Kamieniec – Piłka siatkowa
Tomasz Mackiewicz – MTB Susz

KLUB SPORTOWY I ORGANIZACJA – za propagowanie sportowego stylu życia w 2016 roku
Rozbiegany Susz przy CSiR
KS Unia Susz
KS Piechotka Team przy CSiR Susz
SKS Amator przy CSiR Susz
Sekcja L.A przy CSiR Susz
UKS TRS Susz
KS Tęcza Kamieniec
CSiR Volley Vasyl Susz
CSiR Młode Talenty Susz
CSiR Pałac Kamieniec
UKS Orzeł Ulnowo
MTB – Epidemia Cyklozy
KS Dęby
SKAMA
Publiczne Gimnazjum im. Kawalerii Polskiej w Suszu
Publiczna Sześcioletnia Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Bema w Suszu
Szkoła Podstawowa w Kamieńcu
Szkoła Podstawowa w Piotrkowie
Szkoła Podstawowa w Lubnowych
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Suskiej w Babiętach Wielkich
Szkoła Podstawowa w Jawtach Wielkich
Zespół Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu
KS Unia Susz – żacy
KS Unia Susz – orlicy
KS Unia Susz – trampkarze
KS Unia Susz – juniorzy
Suska Załoga Żeglarska

NAGRODA SPECJALNA – za wzorowe kibicowanie
Marcin „Juta” Tomczyk – Wierny Kibic na dobre i na złe
Dariusz „Lulu” Dąbrowski - Wierny Kibic zawsze w gotowości do gry

WSPIERANIE INICJATYW SPORTOWYCH ORAZ TRUD I CIĘŻKĄ PRACĘ
Straż Pożarna w Suszu
Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe – oddział Miejsko – Powiatowy w Iławie
Wolontariat Susz
Związek Harcerstwa Polskiego – Harcerski Klub Ratowniczy w Suszu
Komisariat Policji w Suszu
Pracownicy CSiR w Suszu – za wytrwałość i ciężką pracę – NIEWIDOCZNI, ALE SKUTECZNI (Jolanta Wiśniewska, Małgorzata Żarnowska, Stanisław Paliński, Agnieszka Milewska, Bartosz Blinkiewicz, Waldemar Szczegielniak, Teresa Suska, Kamil Jędrzejewski, Paulina Korwek)

Nagroda Publiczności- plebiscyt 2016
"Złota Róża"


Najpopularniejszy Zawodnik Roku 2016
I miejsce: Michał Stańczyk – Piechotka Team Susz przy CSiR
II miejsce: Marcel Siemianowski – UKS TRS Susz
III miejsce: Paulina Czaplińska – Piechotka Team Susz przy CSiR

Najpopularniejszy Trener Roku 2016
I miejsce: Mariusz Biskupski – UKS TRS Susz
II miejsce: Jarosław Piechotka – Piechotka Team Susz przy CSiR
III miejsce: Zbigniew Wasilewski – CSiR Volley Vasyl Susz

Najpopularniejszy Działacz Roku 2016
I miejsce: Paweł Młynarczyk – UKS TRS Susz
II miejsce: Marcin Stańczyk – Piechotka Team Susz przy CSiR
III miejsce: Zbigniew Sarnowski – UKS TRS Susz

Najpopularniejszy Klub Roku 2016
I miejsce: UKS TRS Susz - Triathlon
II miejsce: KS Piechotka Team - Kickboxing
III miejsce: CSiR Volley Vasyl Susz - Piłka Siatkowa

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages