SLF: strzał z autu, ocierka i Emilianowo wraca na fotel lidera [WYNIKI I TABELA]

2017-01-09 12:25:29(ost. akt: 2017-01-09 12:31:27)
Na zdjęciu drużyna Auto Handel Trans Cars

Autor zdjęcia: Wojciech Laskowski - DIGI EYE

W niedzielę 8. stycznia po przerwie świąteczno - noworocznej na parkiet wrócili zawodnicy występujący w Suskiej Lidze Futsalu.
Noworoczna kolejka miała przynieść kilka odpowiedzi, niektóre mecze ciekawie się zapowiadały. Tak też było, ponieważ do gry wrócili zawodnicy Afidecoru Kisielice, którzy wygrali swoje dwa spotkania i awansowali na premiowane piąte miejsce gwarantujące grę w grupie mistrzowskiej SLF. Za to na szóste miejsce spadła drużyna z Jawt Wielkich.

Wydarzeniem kolejki był jednak mecz Emilianowa z Auto Handel Paszynin, czyli wicelidera z liderem. Zmotoryzowani chcieli rewanżu za porażkę w pierwszym meczu (2-6), ale i tym razem musieli zejść z boiska pokonani, mimo że wygrywali jeszcze na trzy minuty przed końcem i remisowali na 10 sekund przed końcową syreną. Jednak strzał z... autu, który oddał Radosław Połeć z Emilianowa, był tak mocny, że po drodze piłka otarła bramkarza Auto Handel Paszynin - Piotra Puwalskiego i wpadła prawidłowo do bramki. Tym samym na fotel lidera wróciła ekipa Emilianowa.

Kolejne mecze odbędą się w niedzielę 22. stycznia, początek o godz. 15:00, oczywiście w hali widowiskowo - sportowej Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II. Zapraszamy serdecznie.

TABELA SLF PO 12. KOLEJCE:
Po fazie zasadniczej zespoły zostaną podzielone na grupę mistrzowską oraz grupę grającą o miejsca 6-10, punkty zostaną podzielone. W nawiasie punkty po podziale.

1. Emilianowo 29 pkt. (15) 44-12
2. Auto Handel Paszynin 28 pkt. (14) 41-15
3. Moto Trans 25 pkt. (13) 23-16
4. Auto Handel Trans Cars 22 pkt. (11) 26-17
5. Afidecor Kisielice 19 pkt. (10) 30-25