Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Susz Gminą Roku 2016

2017-01-23 17:05:32 (ost. akt: 2017-01-23 17:10:56)
Nagrodę z rąk Witolda Buczyńskiego, Członka Zarządu Ogólnopolskiego Zrzeszenia Handlu Przemysłu i Usług oraz Lesława Wiatrowskiego, Wiceprezesa Ogólnopolskiej Federacji Producentów i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl odebrał burmistrz Susza – Krzysztof Pietrz

Nagrodę z rąk Witolda Buczyńskiego, Członka Zarządu Ogólnopolskiego Zrzeszenia Handlu Przemysłu i Usług oraz Lesława Wiatrowskiego, Wiceprezesa Ogólnopolskiej Federacji Producentów i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl odebrał burmistrz Susza – Krzysztof Pietrz

Autor zdjęcia: Arch. Urzędu

Do kolekcji nagród i wyróżnień otrzymanych przez Gminę Susz w ostatnim czasie dołączyła nagroda „Gmina Roku 2016”, przyznana w ramach programu Samorządowa Marka Roku.

O przyznaniu nagrody zdecydowała łączna ilość punktów przyznanych przez Radę Programową. Głównymi zakresami branymi pod uwagę były m.in.: działania gminy w zakresie ochrony środowiska i ekologii, edukacji, ochrony zdrowia, kultury i polityki prorodzinnej, promocji gminy a także w zakresie budowania pozytywnego wizerunku i marki gminy Susz.
Łączna analiza tych zakresów przełożyła się na odpowiednią  liczbę punktów, która w efekcie zdecydowała o przyznaniu nagrody, którą podczas uroczystej kolacji w Warszawie z rąk Witolda Buczyńskiego Członka Zarządu Ogólnopolskiego Zrzeszenia Handlu Przemysłu i Usług oraz Lesława Wiatrowskiego Wiceprezesa Ogólnopolskiej Federacji Producentów i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl odebrał burmistrz Susza – Krzysztof Pietrzykowski.
Ogólnopolski Program Samorządowa Marka Roku ma na celu budowanie i umacnianie pozycji polskich samorządów jako silnych marek potrafiących wykorzystać pojawiające się możliwości rozwoju oraz aktywnie współpracujących z mieszkańcami, turystami oraz przedsiębiorcami i inwestorami.

Źródło: Urząd Miejski w Suszu
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. ciemny lud #2167084 | 89.228.*.* 24 sty 2017 15:42

  Taki bezwartościowy dyplomik kosztuje gminę ok. 10 tys. zł. Do wójtów lub burmistrzów spływają oferty od dziesiątek firm żerujących na ich samouwielbieniu i chęci pochwalenia się "tytułem" przed kumplami z innych gmin czy miasteczek. Następnie wysyła się forsę pobraną z budżetu gminy i otrzymuje się dyplomik, którym można połechtać sobie miłość własną. Namiętnym kolekcjonerem takich bezwartościowych dyplomików ( nie licząc jednak zapłaconego za nie haraczu) jest np. wójt gminy Iława, który co parę tygodni prezentuje się w miejscowej, środowej, iławskiej gazetce obrazkowej, z nowo pozyskanym kosztem budżetu gminnego "honorowym" dyplomikiem za tamto czy owamto. Ciekawe gdzie on je wszystkie wiesza? Niedługo w którejś podiławskiej wsi zostanie wybudowana specjalna rotunda, gdzie te "zaszczytne" tytuły pana wójta zostaną publicznie wyeksponowane ku uciesze "ciemnego luda".

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Znawca tematu #2166640 | 46.186.*.* 23 sty 2017 23:35

   Ten tytuł jest dokładnie tyle wart co Gmina Fair Play, Sportowa Gmina itp. Każdy z tych tytułów może wykupić każdy włodarz miasta. Maile z takimi usługami przychodzą na skrzynki pocztowe urzędów i wydziałów promocji. Tyle słaby włodarz próbuje zaślepić mieszkańców takimi wiadomościami. Jak nic się nie robi to coś trzeba sprokurowac :)

   Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Kępi #2166581 | 217.96.*.* 23 sty 2017 22:11

   Jeśli radni mają choćby gram mózgu niech spytają Pietrzykowskiego ile wydał na audyty związane z tą nagrodą. Czy oni mają ludzi za stado debili?! Samorządy płaca za pseudoaudyty po kilkanaście tysięcy złotych ! A gdzie sie podział tytuł Gmina Far Play ? W śmieciach odkąd zrobiło się o ich kasowaniu gmin jak za zboże za tytuł fair play. Ciemny lud wszystko kupi ? JUŻ NIE ! Krzychu oddaj zmarnowaną kasę i 500 zł za delegację do warszawy.

   Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. giet #2166361 | 176.221.*.* 23 sty 2017 17:49

   Miejsc pracy nie sprawdzali!? Żal te nagrody... Sami sobie,swoim przyznają!

   Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages