Niedziela, 28 maja 2017. Imieniny Augustyna, Ingi, Jaromira

SLF: sobotnie mecze finałowe będą bardzo ciekawe, sprawa mistrzostwa jest otwarta

2017-02-06 11:49:27 (ost. akt: 2017-02-06 11:53:54)
Na zdjęciu drużyna Auto Handel Paszynin

Na zdjęciu drużyna Auto Handel Paszynin

Autor zdjęcia: Wojciech Laskowski / Digi Eye

W niedzielę 5. lutego w hali widowiskowo-sportowej Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II odbyła się 17 i 18 kolejka Suskiej Ligi Futsalu.

Była to zarazem ostatnia kolejka fazy zasadniczej, bo już w sobotę 11 lutego od godz. 9:30 będą rozgrywane mecze po podziale na grupy mistrzowską i grupę grającą o miejsca 6-10. Punkty zespołów zostały podzielone już teraz i wszystkie ekipy będą walczyły o jak najlepszą pozycję na koniec sezonu.

Niedzielne wyniki pokazały, że sobotnie mecze finałowe będą niezwykle ciekawe, bo lider z Emilianowa stracił punkty w meczu z Auto Handel Trans Cars (2-3), co wykorzystał Auto Handel Paszynin wygrywając dwa mecze i tym samym zrównał z ekipą, która przoduje w tabeli.

WYNIKI 17 I 18 KOLEJKI SLF
Jawty Wielkie - Moto Trans 2-3
KS Piotrkowo - Emilianowo 2-3
Orzeł Ulnowo - Jawty Wielkie 3-2
Moto Trans - KS Piotrkowo 3-0
Auto Handel Trans Cars - Emilianowo 3-2
Auto Handel Paszynin - Orzeł Ulnowo 15-0
KS Różnowo - Ikader Redaki 5-0 v.o
Afidecor Kisielice - Auto Handel Trans Cars 1-0
Ikader Redaki - Auto Handel Paszynin 0-5 v.o
Afidecor Kisielice - KS Różnowo 3-1

TABELA SLF PO 18 KOLEJCE
1. Emilianowo 44 pkt. (22) 70-20 br.
2. Auto Handel Paszynin 44 (22), 78-19
3. Moto Trans 38 (19), 45-21
4. Auto Handel Trans Cars 34 (17), 41-25
5. Afidecor Kisielice 32 (16), 45-31
-------------------------------------------
6. KS Różnowo 22 (11), 41-35
7. Jawty Wielkie 18 (9), 37-42
8. Orzeł Ulnowo 16 (8), 22-52
9. KS Piotrkowo 10 (5), 21-69
10. Ikader Redaki 1 (1), 13-98

KLASYFIKACJA STRZELCÓW:
Krystian Staniec (Emilianowo) - 23 bramki
Mariusz Gąsior (Moto Trans) - 19 bramek
Piotr Misiak (Emilianowo) - 16 bramek

X TERMIN. MECZE MISTRZOWSKIE. 11 LUTEGO (SOBOTA)

GRUPA O MIEJSCA 6-10.
9:30 Jawty Wielkie – Ikader Redaki
9:55 Orzeł Ulnowo – KS Piotrkowo
10:20 Ikader Redaki – Orzeł Ulnowo
10:45 KS Różnowo – Jawty Wielkie
11:10 Orzeł Ulnowo – KS Róznowo
11:35 KS Piotrkowo – Ikader Redaki
12:00 KS Różnowo – KS Piotrkowo
12:25 Jawty Wielkie – Orzeł Ulnowo
12:50 KS Piotrkowo – Jawty Wielkie
13:15 Ikader Redaki – KS Różnowo

GRUPA MISTRZOWSKA O MIEJSCE 1-5.
14:30 Auto Handel Paszynin – Afidecor Kisielice
14:55 Moto Trans – Auto Handel Trans Cars
15:20 Afidecor Kisielice – Moto Trans
15:45 Emilianowo – Auto Handel Paszynin
16:10 Moto Trans - Emilianowo
16:35 Auto Handel Trans Cars – Afidecor Kisielice
17:00 Emilianowo – Auto Handel Trans Cars
17:25 Auto Handel Paszynin – Moto Trans
17:50 Auto Handel Trans Cars - Auto Handel Paszynin
18:15 Afidecor Kisielice - Emilianowo

18:45 OFICJALNE ZAKOŃCZENIE SUSKIEJ LIGI FUTSALU (DLA WSZYSTKICH ZESPOŁÓW) - PROSIMY O PRZYBYCIE PRZEDSTAWICIELI KAŻDEJ Z DRUŻYN

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages