Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Nastoletni chłopcy włamali się altanki i ukradli m.in. poroża. Jeden z nich miał 13 lat

2017-03-23 13:41:10 (ost. akt: 2017-03-23 13:46:09)

Autor zdjęcia: KPP Iława

Przed sądem rodzinnym i nieletnich w najbliższym czasie będą tłumaczyli się trzej młodzi mieszkańcy gminy Susz. Chłopacy, w tym jeden 13-latek, włamali się do altanki skąd ukradli poroże, ozdobny bagnet oraz ozdobny wachlarz.

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o kradzieży z włamaniem do jednej z altanek w gminie Susz. Policjanci pojechali na miejsce. Okazało się, że nieznany sprawca poprzez wybicie szyby dostał się do wnętrza altanki skąd ukradł poroże oraz ozdobny bagnet. Policjanci przyjęli zawiadomienie, przesłuchali świadków a technik kryminalistyki wykonał oględziny miejsca zdarzenia. W trakcie czynności dzielnicowy gminy Susz mł. asp. Karol Przewłoka ustalił, że sprawcami kradzieży z włamaniami są trzej młodzi mieszkańcy gminy Susz. Bo dzielnicowy to policjanci pierwszego kontaktu, który zna najlepiej problemy i bolączki społeczeństwa. Dzięki dobremu rozpoznaniu terenu ustalił, że 13 – latek wspólnie ze swoimi dwoma starszymi kolegami ukradł 6 poroży, ozdobny bagnet  a także jak się później okazało ozdobny wachlarz.  Chłopacy chcieli sprzedać skradzione przedmioty a uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczyć na swoje wydatki. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariusz  młodym mieszkańcom gminy Susz nie udało się sprzedać skradzionych przedmiotów i wrócą one w najbliższym czasie do  pokrzywdzonego.

13 – latek i jego dwóch starszych kolegów w najbliższym czasie ze swojego zachowania będą tłumaczyć się przed sądem wydział rodzinny i nieletnich
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages