Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Zaproszenie na warsztaty kreatywne dotyczące dworców w Suszu i Prabutach

2017-04-06 10:42:45 (ost. akt: 2017-04-06 10:53:01)

Autor zdjęcia: Źródło: Urząd Miejski w Suszu

W przyszłym tygodniu odbędą się warsztaty kreatywne dotyczące planowanych do realizacji inwestycji dworcowych w Suszu i w Prabutach. W Suszu na to wydarzenie zapraszamy w środę 12 kwietnia do siedziby Urzędu Miasta w Suszu.

Na spotkania zapraszani są wszyscy zainteresowani przyszłością dworców: pasażerowie, lokalne społeczności, przedstawiciele władz samorządowych i organizacji pozarządowych, przedsiębiorcy oraz społecznicy.

Warsztaty kreatywne to pierwszy etap konsultacji społecznych, realizowany jeszcze przed przystąpieniem do prac projektowych. Podczas spotkania określone zostają jedynie ramy funkcjonalno-użytkowe inwestycji, a warsztaty prowadzone są w taki sposób, aby uczestnicy mogli swobodnie przedstawić swoje oczekiwania i uwagi. PKP SA. będzie reprezentowana m.in. przez osoby bezpośrednio odpowiedzialne za projektowanie i realizację inwestycji.

Harmonogram najbliższych warsztatów:
• Prabuty – 10. 04. 2017; godz. 16:00; Dom Kultury w Prabutach, ul. Łąkowa 24
• Susz – 12. 04. 2017 r. godz. 16:00; sala nr 1 w Urzędzie Miasta w Suszu, ul. J. Wybickiego 6.

Spotkania mają charakter otwarty i będą prowadzone w formie warsztatów kreatywnych wzorowanych na warsztatach urbanistycznych i facylitacyjnych. Chęć udziału należy zgłaszać na adres warsztaty@pkp.pl, w temacie wpisując: warsztaty i nazwę dworca. W treści maila należy podać imię i nazwisko oraz aktualny adres mailowy (konieczny do dalszej komunikacji).

Z przyczyn organizacyjnych liczba miejsc jest ograniczona. O możliwości uczestnictwa w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Wszyscy, którzy prześlą poprawnie zgłoszenie, otrzymają potwierdzenie mailowe. Pozostałe osoby, które z przyczyn organizacyjnych nie będą mogły wziąć udziału w warsztatach, zostaną o tym fakcie poinformowane.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Pindol #2218241 | 37.47.*.* 6 kwi 2017 17:05

    Dworzec w Prabutach.. Jak ja go dobrze wspominam

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages