Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Radiowa Jedynka nadawała dziś na żywo z Susza!

2017-05-13 16:55:44 (ost. akt: 2017-05-13 17:00:57)

Autor zdjęcia: Urząd Miejski w Suszu

W czasie gdy Iława żyła lotniczą majówką, w Suszu działy się może nie tak emocjonujące, ale także atrakcyjne wydarzenia. Otóż do Susza zawitała Radiowa Jedynka z Romanem Czejarkiem we własnej osobie. Program był emitowany na żywo.


SUSZ - jedyne takie miejsce! Krzyżacy, cesarz Napoleon, Pani Walewska, kormorany, triathlon, raj dla wędkarzy, harcerska drużyna ratownicza, Piąta Brygada i tajemnicza czatownia na bagnach... Tak o Suszu mówił Roman Czejarek, jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych dziennikarzy Polskiego Radia.

Na potrzeby programu stworzono studio na świeżym powietrzu. Podczas 12 wejść antenowych przeprowadzono wywiady z zaproszonymi gośćmi, m.in. z Marcinem Mądrym o najważniejszej i największej imprezie sportowej w Suszu – Susz Triathlon 2017, z Mariolą Lendzion o pasji odkrywania starych fotografii, z Pauliną Korwek o Klubie Gier Planszowych, ze sportowcami z Piechotka Team oraz o Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej z OSP Susz. Na zakończenie wywiadu udzielił wiceburmistrz Susza Zdzisław Zdzichowski, który opowiedział o planach rozwoju gminy Susz w najbliższym czasie.

Audycji o Suszu można było wysłuchać w godzinach 9:00 – 11:00 oraz ponownie od 14:00 do 15:00.


red. mr
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages