Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

31-latek sam zadzwonił na policję i oświadczył, że jest poszukiwany

2017-05-28 17:02:57 (ost. akt: 2017-05-28 17:07:17)
Przy okazji zatrzymania okazało się, że jeden ze złodziei jest poszukiwany przez policję: trafił już do więzienia na pięć miesięcy za znęcanie się nad rodziną.

Przy okazji zatrzymania okazało się, że jeden ze złodziei jest poszukiwany przez policję: trafił już do więzienia na pięć miesięcy za znęcanie się nad rodziną.

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Policjanci z Komisariatu Policji Susz zatrzymali kolejnego poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna po prostu zadzwonił na policję i oświadczył, że jest właśnie w domu i czeka na funkcjonariuszy bo wie, że jest poszukiwany. 31–latek został odkonwojowany do zakładu karnego gdzie spędzi najbliższy rok i 2 miesiące.

Policjanci z Komisariatu Policji w Suszu w ramach swoich obowiązków służbowych, pojechali w kolejne ustalone miejsce przebywania poszukiwanego. Mężczyzny jednak nie było w domu. Następnego dnia kiedy dowiedział się, że szukają go policjanci zadzwonił do komisariatu i oświadczył, że jest w domu, wie, że szukają go funkcjonariusze i, że czeka na nich. Zatrzymano go. Mężczyzna oświadczył, że jest poszukiwany na podstawie zarządzenia o ustaleniu miejsca pobytu i osadzenia w zakładzie karnym za kradzieże, wyłudzania kredytu oraz oszustwa.  Mieszkaniec Susza został już odkonwojowany do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok i 2 miesiące.

Każda z osób poszukiwanych rejestrowana jest w policyjnych systemach. Pozwala to na rozszerzenie zakresu prowadzonych poszukiwań i zatrzymanie osób, które popełniły przestępstwo lub wykroczenie na terenie całego kraju, a unikały dotychczas wymiaru sprawiedliwości.

KPP Iława


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. tralala #2254583 | 188.146.*.* 28 maj 2017 17:48

    a co se bedzie trampki zdzieroł........ tra la la......

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages