Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Dni Susza 2017. Mieszkańcy zaszaleli [ZOBACZ ZDJĘCIA]

2017-06-13 12:40:39 (ost. akt: 2017-06-13 12:02:52)
W finale Dni Susza wystąpił Antek Smykiewicz, który był oblegany przez młodzież i dzieci

W finale Dni Susza wystąpił Antek Smykiewicz, który był oblegany przez młodzież i dzieci

Autor zdjęcia: Źródło: Urząd Miejski w Suszu

W przeciwieństwie do poprzednich lat, podczas tegorocznych Dni Susza nie padał deszcz. Wręcz przeciwnie było słonecznie i ciepło. Mieszkańcy miasta i gminy Susz bawili się wyśmienicie.


Oficjalnego otwarcia święta naszego miasta dokonał burmistrz Krzysztof Pietrzykowski. Następnie rozpoczęła się realizacja zaplanowanego przez organizatorów programu.

Jako pierwsze na scenie pojawiły się dzieci z gminnych szkół podstawowych oraz gimnazjum, prezentując przygotowane programy słowno muzyczne. W międzyczasie nastąpiło rozstrzygnięcie ogłoszonego przez burmistrza Susza konkursu „Tęgie Głowy”, mającego na celu nagrodzenie uczniów osiągających najlepsze wyniki w nauce i sporcie. Wszyscy laureaci otrzymali nagrody w postaci gadżetów elektronicznych.
Po prezentacjach uczniów wystąpił zespół „Gang-Bang”, który zaprezentował największe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej.
Finałem sobotniego dnia były koncerty zespołów disco – polo: SOLEO i GESEK.

Niedziela rozpoczęła się od występów dzieci z suskich przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych działających przy wiejskich szkołach podstawowych.
Specjalnie dla najmłodszych organizatorzy zaprosili do Susza aktorów, którzy wystąpili w programie przygotowanym specjalnie dla dzieci. Podczas występu przebrani za żeglarzy aktorzy zachęcali dzieci do wspólnej zabawy i udziału w licznych konkursach, w których każde dziecko otrzymywało drobny upominek.

Część muzyczną niedzielnych obchodów Dnia Susza rozpoczął zespół Reggaeside prezentujący rytmy reggae i ska. Ostatnim punktem programu był koncert Antka Smykiewicza, który przyciągną przed scenę dużą grupę widzów, wśród których prym wiodła młodzież. Po koncercie muzyk chętnie rozdawał autografy i pozował do wspólnych zdjęć.
 
Imprezami towarzyszącymi były: Mistrzostwa Polski w Kickboxingu, które odbywały się w CSiR, konkursy jazdy na deskorolkach i rowerach typu BMX na skateparku oraz Turniej Piłki Nożnej na Orliku.


Źródło: Urząd Miejski w Suszu
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. czytelnik #2265849 | 213.25.*.* 14 cze 2017 13:45

    Jak widać na zdjęciach tak bardzo nie padało, że uczestnicy trzymali parasole tylko z przyzwyczajenia.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages