Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Dwie nowe drogi w wakacje dla mieszkańców Susza

2017-08-14 14:16:15 (ost. akt: 2017-08-14 14:38:03)
Przebudowa pieszojezdni przy ul. Rybackiej w Suszu

Przebudowa pieszojezdni przy ul. Rybackiej w Suszu

Autor zdjęcia: Urząd Miejski w Suszu

Kończą się prace, związane z przebudową pieszojezdni przy ul. Rybackiej w Suszu. W drugiej połowie sierpnia ulica dołączy do ulicy Żwirki i Wigury na liście traktów, oddanych do użytku w okresie wakacyjnym.

Zupełnie nowe jezdnie wyraźnie poprawią komfort i bezpieczeństwo ruchu drogowego w najbliższym otoczeniu domów kilkudziesięciu mieszkańców Susza.

Ani okres wakacyjny ani kapryśna w tym roku aura - upały i przejściowe opady deszczu - nie przeszkadzają w realizacji inwestycji drogowych w Suszu. Widać to bardzo wyraźnie na przykładzie przebudowy ulicy Rybackiej. Kompleksowa budowa, obejmująca powstanie pieszojezdni o długości prawie 200 metrów wraz z budową kanalizacji deszczowej, prowadzona na Rybackiej od 9 maja br., w chwili obecnej jest zaawansowana w ponad 90%. 
Wykonawcą prac jest Zakład Usługowo-Handlowy Łukasz Kamiński z Prabut.
Zakończenie tej inwestycji stworzy w Suszu jeszcze w wakacje zupełnie nowa drogę z kostki brukowej, która pozwoli bezpiecznie i w komfortowych warunkach dojeżdżać do swoich domów mieszkańcom. Podobnie jak w przypadku, wykonanej zgodnie z założonym harmonogramem przez firmę Roboty Ogólnobudowlane Henryk Michalewski z Iławy, ulicy Żwirki i Wigury. Tam nowa jezdnia i chodniki z kostki, ułożone na całej, ponad 150-metrowej długości ulicy, od połowy lipca cieszą już okolicznych mieszkańców. Gwarancja na wykonane na ulicy Żwirki i Wigury prace wynosi 60 miesięcy.

Źródło: Urząd Miejski w Suszu

Gotowa ulica Żwirki i Wigury w Suszu

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages