Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

„Susz Triathlon. Poczuj siłę w rodzinie” - wymyślił to hasło i wygrał nagrodę

2017-09-21 14:21:59 (ost. akt: 2017-09-21 14:29:07)
Burmistrz Susza Krzysztof Pietrzykowski (z prawej) wręcza nagrodę Pawłowi Dmowskiemu, który wygrał konkurs na najciekawszy slogan promocyjny triathlonu

Burmistrz Susza Krzysztof Pietrzykowski (z prawej) wręcza nagrodę Pawłowi Dmowskiemu, który wygrał konkurs na najciekawszy slogan promocyjny triathlonu

Autor zdjęcia: Cezary Oracki, Urząd Miejski w Suszu

Paweł Dmowski z Warszawy, autor hasła, które zwyciężyło w konkursie na najlepszy slogan promocyjny suskich zawodów triathlonowych, odebrał dziś w Centrum Sportu i Rekreacji z rąk Burmistrza Susza specjalną nagrodę – karbonową ramę rowerową SCOTT Plasma RC. Przypomnijmy, ze zwycięskie hasło brzmi: „Susz Triathlon. Poczuj siłę w rodzinie”.

Pojawienie się wyrazu „rodzina” w treści sloganu, który zaproponował pan Paweł, nie jest przypadkowe. Zainteresowanie triathlonem pojawiło się u niego, kiedy dopingował startującego w zawodach starszego brata, który debiutował w Suszu w roku 2013 r. W tegorocznym triathlonie brat wystartował na dystansie długim, a pan Paweł w sprincie. Panowie Dmowscy rzeczywiście poczuli w Suszu „siłę w rodzinie”, bo oprócz braci na trasie ostatnich suskich zawodów – również na dystansie sprinterskim – pojawił się także ich tata.

Ale pan Paweł zwraca uwagę także na inny powód użycia tego słowa.
– Zbudowałem hasło wokół rodziny trochę ze względu na moich najbliższych i nasze wspólne przeżycia w Suszu, ale również dlatego, że atmosferę na Susz Triathlon trudno określić inaczej, niż jako rodzinną. Startuję już od trzech lat w całej Polsce, ale Susz jest szczególny. Te tłumy wspaniałych kibiców, ich doping na całej trasie, ta troska o zawodników… To naprawdę wspaniałe zawody, najlepsze dla początkujących triathlonistów, którzy w Suszu mogą poczuć o co tak naprawdę chodzi w tym sporcie – tłumaczy Paweł Dmowski.

W nagrodę za autorstwo najlepszego hasła, wyłonionego w konkursie, zorganizowanym w serwisie Facebook, dziś na ręce pana Pawła Burmistrz Susza Krzysztof Pietrzykowski przekazał wyjątkową nagrodę. To profesjonalna rama rowerowa SCOTT Plasma RC. Wykonana z karbonu HMX, w komplecie zawiera: stery, mostek, przedni hamulec, kierownicę/aerobar, sztycę i widelec. Całość waży zaledwie 1390 gramów.
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do Susza na najbliższe zawody triathlonowe pana Pawła oraz jego bliższą i dalszą rodzinę!

Cezary Oracki, Urząd Miejski w Suszu

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages