Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Święto Edukacji w Suszu

2017-10-13 13:29:14 (ost. akt: 2017-10-13 14:01:19)

Autor zdjęcia: Cezary Oracki, Urząd Miejski w Suszu

Nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi Szkoły Podstawowej w Suszu oraz jej uczniowie świętowali dziś wspólnie Dzień Edukacji Narodowej. Bohaterami uroczystości byli pierwszoklasiści, którzy złożyli ślubowanie szkolne i zostali oficjalnie pasowani na uczniów.


Spotkanie w hali CSiR rozpoczęło się od powitania wszystkich uczestników przez dyrektor Szkoły Podstawowej Jolantę Gierynowicz. W kolejnym wystąpieniu nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi szkolnej gratulował burmistrz Susza Krzysztof Pietrzykowski. – Jestem przekonany, że dobrze wykształcona i wychowana dzięki Wam młodzież stanowi najwyższą wartość dla społeczności naszej gminy i jest nadzieją na nasze wspólne lepsze jutro – mówił burmistrz.
Bohaterami dalszej części uroczystości byli uczniowie klas pierwszych, którym kibicowali licznie zabrani na trybunach hali CSiR rodzice. Odświętnie ubrani i znakomicie przygotowani do kolejnych punktów programu, najpierw bez problemu zdali egzamin z wiedzy o szkolnych zwyczajach i obowiązkach, później pięknie wyśpiewali „Puk, puk, to ja – mały uczeń pierwszaczek”.
Uroczystość zakończyło ślubowanie pierwszaków oraz pasowanie ich na uczniów suskiej podstawówki.

Cezary Oracki, Urząd Miejski w Suszu
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages