Niedziela, 17 grudnia 2017. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Poznaj terminarz Suskiej Ligi Futsalu i podział na grupy

2017-11-07 14:03:15 (ost. akt: 2017-11-07 14:22:59)

Autor zdjęcia: archiwum CSiR Susz

W piątek w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbyło się drugie spotkanie organizacyjne dotyczące Suskiej Ligi Futsalu, głównym tematem było losowanie grup i terminarza.

Ostatecznie w jednej lidze wystąpi rekordowa ilość 16 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy po osiem ekip. Każda z nich zagra mecz i rewanż. Klasyfikacja końcowa dwóch grup ustali plan gier w rundzie pucharowej.

Drużyny z miejsc 1-4 walczyć będą z rywalami z drugiej grupy w ćwierćfinałach (system "po krzyżu": 1. w klasyfikacji zespół zagra z 4. z drugiej grupy itd.), zwycięzcy przejdą dalej, rozegrane będą też spotkania o konkretne miejsca.

Tak samo sytuacja wyglądać będzie w przypadku zespołów, które zajmą miejsca od piątego włącznie w dół. Tutaj w przypadku nierozstrzygnięcia w meczach playoff odbędzie się 5 minutowa dogrywka. Jeśli dogrywka nie wyłoni zwycięzcy odbędzie się seria rzutów karnych.

Spotkania będą odbywały się w niedziele, prócz trzech terminów, kiedy to rozgrywki będą odbywać się w soboty. Początek gier w niedzielę 26 listopada o godz. 11:00. Zapraszamy

Drużyny występujące w sezonie 2017/2018 w SLF:
GRUPA A

1. Emilianowo

2. Gajerek

3. Jawty Wielkie

4. Afidecor Kisielice

5. Orzeł Ulnowo

6. KS Piotrkowo

7. Redaki

8. Moto Trans
GRUBA B

1. Auto Handel Paszynin

2. Juniorzy GKS Wikielec

3. Barański Drzwi

4. Alicante

5. Cały Czas Do Przodu

6. DRV Iława

7. Dąberek

8. Auto Handel Trans Cars

ROZPISKA MECZÓW SUSKIEJ LIGI FUTSALU 2017/2018

TERMIN I, 1 i 2 KOLEJKA, 26.11.2017 (NIEDZIELA)

GRUPA A
11:00: Emilianowo – Moto Trans
11:25: Gajerek - Redaki
11:50: KS Piotrkowo – Moto Trans
12:15: Emilianowo - Redaki
12:40: Jawty Wielkie – Afidecor Kisielice
13:05: Gajerek – Orzeł Ulnowo
13:30: Jawty Wielkie – KS Piotrkowo
13:55: Afidecor Kisielice – Orzeł Ulnowo

GRUPA B
14:20: Auto Handel Paszynin – Auto Handel Trans Cars
14:45: Juniorzy GKS Wikielec - Dąberek
15:10: DRV Iława – Auto Handel Trans Cars
15:35, 1-7, Auto Handel Paszynin - Dąberek
16:00: Barański Drzwi - Alicante
16:25: Juniorzy GKS Wikielec – Cały Czas Do Przodu
16:50: Barański Drzwi – DRV Iława
17:15: Alicante – Cały Czas Do Przodu

TERMIN II, 3 i 4 KOLEJKA, 03.12.2017 (NIEDZIELA)
GRUPA B
11:00: Alicante – Auto Handel Trans Cars
11:25: Cały Czas Do Przodu - Dąberek
11:50: Alicante – DRV Iława
12:15: Juniorzy GKS Wikielec – Auto Handel Trans Cars
12:40: Auto Handel Paszynin – Cały Czas Do Przodu
13:05: Barański Drzwi - Dąberek
13:30: Auto Handel Paszynin – DRV Iława
13:55: Juniorzy GKS Wikielec – Barański Drzwi

GRUPA A
14:20: Afidecor Kisielice – Moto Trans
14:45: Orzeł Ulnowo - Redaki
15:10: Afidecor Kisielice – KS Piotrkowo
15:35: Gajerek – Moto Trans
16:00: Emilianowo – Orzeł Ulnowo
16:25: Jawty Wielkie - Redaki
16:50: Emilianowo – KS Piotrkowo
17:15: Gajerek – Jawty Wielkie

TERMIN III, 5/6 KOLEJKA, 10.12.2017 (NIEDZIELA)
GRUPA A
11:00: Gajerek – KS Piotrkowo
11:25: Orzeł Ulnowo – Moto Trans
11:50: KS Piotrkowo - Redaki
12:15: Jawty Wielkie – Orzeł Ulnowo
12:40: Gajerek – Afidecor Kisielice
13:05: Emilianowo – Jawty Wielkie
13:30: Redaki – Moto Trans
13:55: Emilianowo – Afidecor Kisielice

GRUPA B
14:20: Juniorzy GKS Wikielec – DRV Iława
14:45: Cały Czas Do Przodu – Auto Handel Trans Cars
15:10: DRV Iława - Dąberek
15:35: Barański Drzwi – Cały Czas Do Przodu
16:00: Juniorzy GKS Wikielec - Alicante
16:25: Auto Handel Paszynin – Barański Drzwi
16:50: Dąberek – Auto Handel Trans Cars
17:15: Auto Handel Paszynin - Alicante

TERMIN IV, 7/8 KOLEJKA, 17 GRUDNIA (NIEDZIELA)
GRUPA B
11:00: Barański Drzwi – Auto Handel Trans Cars
11:25: Alicante - Dąberek
11:50: Cały Czas Do Przodu – DRV Iława
12:15: Auto Handel Paszynin – Auto Handel Trans Cars
12:40: Barański Drzwi – DRV Iława
13:05: Juniorzy GKS Wikielec - Dąberek
13:30: Alicante – Cały Czas Do Przodu
13:55: Auto Handel Paszynin – Juniorzy GKS Wikielec

GRUPA A
14:20: Jawty Wielkie – Moto Trans
14:45: Afidecor Kisielice - Redaki
15:10: Orzeł Ulnowo – KS Piotrkowo
15:35: Emilianowo – Moto Trans
16:00: Jawty Wielkie – KS Piotrkowo
16:25: Gajerek - Redaki
16:50: Afidecor Kisielice – Orzeł Ulnowo
17:15: Emilianowo - Gajerek

TERMIN V, 9/10 KOLEJKA, 23 GRUDNIA (SOBOTA)
GRUPA A
11:00: Gajerek – KS Piotrkowo
11:25: Afidecor Kisielice – Moto Trans
11:50: Gajerek – Jawty Wielkie
12:15: Orzeł Ulnowo - Redaki
12:40: Emilianowo – KS Piotrkowo
13:05: Jawty Wielkie – Afidecor Kisielice
13:30: KS Piotrkowo – Moto Trans
13:55: Emilianowo - Redaki

GRUPA B
14:20: Juniorzy GKS Wikielec – DRV Iława
14:45: Alicante – Auto Handel Trans Cars
15:10: Juniorzy GKS Wikielec – Barański Drzwi
15:35: Cały Czas Do Przodu - Dąberek
16:00: Auto Handel Paszynin – DRV Iława
16:25: Barański Drzwi - Alicante
16:50: DRV Iława – Auto Handel Trans Cars
17:15: Auto Handel Paszynin - Dąberek

TERMIN VI, 11/12 KOLEJKA, 30 GRUDNIA (SOBOTA)
GRUPA B
11:00: Auto Handel Paszynin - Alicante
11:25: Barański Drzwi - Dąberek
11:50: Auto Handel Paszynin – Cały Czas Do Przodu
12:15: Juniorzy GKS Wikielec – Auto Handel Trans Cars
12:40: Alicante – DRV Iława
13:05: Dąberek – Auto Handel Trans Cars
13:30: Barański Drzwi – Cały Czas Do Przodu
13:55: Juniorzy GKS Wikielec – DRV Iława
GRUPA A
14:20: Emilianowo – Afidecor Kisielice
14:45: Jawty Wielkie - Redaki
15:10: Emilianowo – Orzeł Ulnowo
15:35: Gajerek – Moto Trans
16:00: Afidecor Kisielice – KS Piotrkowo
16:25: Redaki – Moto Trans
16:50: Jawty Wielkie – Orzeł Ulnowo
17:15: Gajerek – KS Piotrkowo

TERMIN VII, 13/14 KOLEJKA, 6 STYCZNIA (SOBOTA)
GRUPA A
11:00 Emilianowo – Jawty Wielkie
11:25: Gajerek – Afidecor Kisielice
11:50: Jawty Wielkie – Moto Trans
12:15: Emilianowo - Gajerek
12:40: Orzeł Ulnowo – KS Piotrkowo
13:05: Afidecor Kisielice - Redaki
13:30: Orzeł Ulnowo – Moto Trans
13:55: KS Piotrkowo - Redaki

GRUPA B
14:20: Auto Handel Paszynin – Barański Drzwi
14:45: Juniorzy GKS Wikielec - Alicante
15:10: Barański Drzwi – Auto Handel Trans Cars
15:35: Auto Handel Paszynin – Juniorzy GKS Wikielec
16:00: Cały Czas Do Przodu – DRV Iława
16:25: Alicante - Dąberek
16:50: Cały Czas Do Przodu – Auto Handel Trans Cars
17:15: DRV Iława - Dąberek

TERMIN VIII, MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE, 21.01.2017 (NIEDZIELA)
GRUPA MIEJSC 1-8
1) 11:00 A1 – B4
2) 11:35 A3 – B2
3) 12:10 B3 – A2
4) 12:45 B1 – A4
GRUPA MIEJSC 9-16
5) 13:20 A5 – B8
6) 13:55 A7 – B6
7) 14:30 B7 – A6
8) 15:05 B6 – A8

TERMIN IX, MECZE PÓŁFINAŁOWE, 28.01.2017 (NIEDZIELA)

MECZE O MIEJSCA 13-16
9) 11:00 PRZEGRANY MECZU 5 – PRZEGRANY MECZU 6
10) 11:35 PRZEGRANY MECZU 7 – PRZEGRANY MECZU 8
MECZE O MIEJSCA 9-12
11) 12:10 WYGRANY MECZU 5 – WYGRANY MECZU 6
12) 12:45 WYGRANY MECZU 7 – WYGRANY MECZU 8
MECZE O MIEJSCA 5-8
13) 13:20 PRZEGRANY MECZU 1 – PRZEGRANY MECZU 2
14) 13:55 PRZEGRANY MECZU 3 – PRZEGRANY MECZU 4
MECZE O MIEJSCA 1-4
15) 14:30 WYGRANY MECZU 1 – WYGRANY MECZU 2
16) 15:05 WYGRANY MECZU 3 – WYGRANY MECZU 4
TERMIN X, MECZE FINAŁOWE, 03.02.2017 (SOBOTA)
MECZ O 15 MIEJSCE
17) 11:00 PRZEGRANY MECZU 9 – PRZEGRANY MECZU 10
MECZ O 13 MIEJSCE
18) 11:35 WYGRANY MECZU 9 – WYGRANY MECZU 10
MECZ O 11 MIEJSCE
19) 12:10 PRZEGRANY MECZU 11 – PRZEGRANY MECZU 12
MECZ O 9 MIEJSCE
20) 12:45 WYGRANY MECZU 11 – WYGRANY MECZU 12
MECZ O 7 MIEJSCE
21) 13:20 PRZEGRANY MECZU 13 – PRZEGRANY MECZU 14
MECZ O 5 MIEJSCE
22) 13:55 WYGRANY MECZU 13 – WYGRANY MECZ 14
MECZ O 3 MIEJSCE
23) 14:30 PRZEGRANY MECZU 15 – PRZEGRANY MECZU 16
MECZ O 1 MIEJSCE
24) 15:05 WYGRANY MECZ 15 – WYGRANY MECZU 16

15:45 – OFICJALNE ZAKOŃCZENIE SUSKIEJ LIGI FUTSALU – SEZON 2017/2018

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages