Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

27-latek z Susza trafił na 75 dni do więzienia za naruszenie nietykalności cielesnej oraz znieważenie policjanta

2018-01-12 09:52:11 (ost. akt: 2018-01-12 09:55:16)

Policjanci z Susza zatrzymali poszukiwanego 27-latka. W trakcie czynności okazało się, że mieszkaniec miasta posiada przy sobie narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, po czym został odkonwojowany do więzienia gdzie spędzi najbliższe 75 dni za naruszenie nietykalności cielesnej oraz znieważenie funkcjonariusza.

Suscy policjanci podczas patrolu miasta zauważyli znanego im 27-latka.
— Funkcjonariusze podczas codziennej odprawy służbowej zapoznawani są z listą osób poszukiwanych z rejonu. W związku z tym wiedzieli, że mieszkaniec Susza jest poszukiwany — tłumaczy Joanna Kwiatkowska, rzeczniczka prasowa iławskiej policji.

Policjanci wylegitymowali mężczyznę oraz sprawdzili w policyjnych systemach potwierdzając informację, po czym go zatrzymali. W trakcie czynności okazało się, że 27-latek posiada przy sobie zawiniątko a w nim biały proszek. Badanie narkotestem wskazało, że jest to amfetamina. Mieszkaniec Susza usłyszał zarzuty, do których się przyznał, po czym został odkonwojowany do więzienia. 27-latek w zakładzie karnym spędzi najbliższe 75 dni za naruszenie nietykalności cielesnej oraz znieważenie funkcjonariusza — za ten czyn był poszukiwany przez organy ścigania.

W myśl ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii art. 62. 1. mówi, że „Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl
źródło: KPP Iława

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages