Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Strażacki ślub w Suszu!

2018-07-30 14:26:13 (ost. akt: 2018-07-30 14:32:58)

Autor zdjęcia: Ochotnicza Straż Pożarna w Suszu

Para Młoda z Susza: Monika Szymaniak i Bartosz Baczewski, przy dźwiękach strażackich toporków przeszła przez szpaler wchodząc symbolicznie na nową drogę życia. Gratulacje i zdjęcia z uroczystości pojawiły się na profilu fb OSP Susz.


W sobotę 28 lipca miała miejsce uroczystość zawarcia związku małżeńskiego Moniki Szymaniak oraz Bartosza Baczewskiego. Pan młody jest strażakiem w ochotniczej straży pożarnej w Suszu i opiekunem Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP W Suszu. Zatem sobotnia uroczystość miała szczególny charakter. Po wyjściu młodej pary z suskiego Sanktuarium na nowożeńców czekał szpaler strażaków. Para Młoda przy dźwiękach strażackich toporków przeszła przez szpaler wchodząc symbolicznie na nową drogę życia.
Następnie przed Domem Weselnym czekała tradycyjna strażacka brama weselna przygotowana przez MDP oraz druhów z OSP Susz. A my w tym miejscu składamy jeszcze raz Młodej Parze najszczersze życzenia. Abyście przeszli przez życie razem, z uśmiechem, szacunkiem i zrozumieniem.

Redakcja przyłącza się do życzeń!

Źródło: Ochotnicza Straż Pożarna w Suszu
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages