Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Dziewięć drużyn zgłosiło się już do Suskiej Ligi Futsalu

2018-10-16 09:39:29 (ost. akt: 2018-10-16 09:43:35)
W hali Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu pojawiło się dziewięciu przedstawicieli drużyn, które zgłosiły chęć uczestnictwa w rozgrywkach

W hali Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu pojawiło się dziewięciu przedstawicieli drużyn, które zgłosiły chęć uczestnictwa w rozgrywkach

Autor zdjęcia: CSiR Susz

W poniedziałek 15 października odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne Suskiej Ligi Futsalu sezon 2018/2019. W hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II pojawiło się dziewięciu przedstawicieli drużyn, które zgłosiły chęć uczestnictwa w rozgrywkach.

Są to: Barański Drzwi, United Chicken, Don Corleone, Futsal Prabuty, Grupa Inco Susz, FlashCars, Moto Trans, Auto Handel Paszynin oraz Nie Mów Hop. Podczas spotkania omówiono kilka najważniejszych aspektów nowego sezonu. SLF będzie odbywać się w sobotnie popołudnia.

Zostanie wybrana komisja, która będzie konsultowała i podejmowała decyzje w spornych sytuacjach w lidze. Czas gry zostanie zatwierdzony na następnym spotkaniu kiedy to wszyscy przedstawiciele wspólnie z organizatorami podejmą ostateczne decyzje dotyczące szczegółów rozgrywek.

Nadal istnieje możliwość zgłoszenia drużyny do ligi. Wszelkich informacji udziela Kamil Jędrzejewski pod numerem telefonu: 728 762 239. Następne spotkanie odbędzie się w poniedziałek 5 listopada o godz. 18:00. Zapraszamy.

red. zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages